Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 5. yeni bölüm fragmanı izle:
Aşk Laftan Anlamaz 5. yeni bölüm fragmanı izle:
Aşk Laftan Anlamaz 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat, Murat'ı kıskandığını açık açık belli ediyor.
Magazin 14 Temmuz 2016 - 11:46

Show TV’nin ve ekranların yaz dizileri arasında en çok izlenen yapımlarından bir tanesi olan Aşk Laftan Anlamaz’ın 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde birbirlerini yanlış anlayan Murat ve Hayat arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Her ikisi de bu dönemde ilişkiye karşı olduklarını belirtirken Hayat daha fazla dayanamayarak Murat’ı kıskandığını açık açık belli ediyor.

Aşk Laftan Anlamaz 5. bölümü ile 20 Temmuz Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında…

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Suna, Didem'den kurtulmak için Hayat'ı arar. Murat'a bir kez daha yalan söylemek zorunda kalan Hayat, soluğu Suna'nın evinde alır. Didem'in yine bir olay yaratacağını düşünürken üzgün yüzüyle karşılaşır. Didem her şey için çok pişman olduğunu söyler ve Hayat'tan özür diler. Ertesi gün mutlu bir şekilde işe gelen Hayat, Murat'ın soğukluğuyla karşılaşır. Çünkü Hayat'ın dün söylediği küçük yalanı öğrenmiştir. Şimdi Hayat, Murat'ın gönlünü almaya çalışmaktadır. Doruk, bir iş anlaşmasının ortasındayken, sözleşmedeki bir açığı fark eden Murat'la karşı karşıya gelir. İki kardeş ilk kez kavga ederler. Doruk son derece sinirlidir. Murat ise üzüntüsünü belli etmemeye çalışır. Didem'in doğum günü için tüm ekibin dahil olduğu bir etkinlikte, Murat ve Hayat aynı takıma düşerler. Didem'in Cenk adındaki arkadaşı ise sürekli Hayat'ın peşindedir. Durumu fark eden Murat iyice gerilir. Fakat Cenk pes etmez. Hayat kendini korumaya çalışsa da ondan kurtulamaz. Yanlış anlaşılmalar daha büyük gerilimlere sebep olacaktır.