Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm izle: (3 Ağustos)
Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm izle: (3 Ağustos)
Aşk Laftan Anlamaz 6. bölümüyle bu akşam Show TV ekranlarında yayınlanacak. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve hayat arasındaki yakınlaşma yeni bir boyuta taşınıyor.
Magazin 3 Ağustos 2016 - 10:09

Show TV’nin ilgiyle izlenen romantik dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 6. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat ve Murat fuar için il dışına çıkıyor ve burada romantik anlar yaşıyor.

Aşk Laftan Anlamaz'ın 6. bölüm 2. fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 6. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Murat ve Hayat arasındaki yakınlaşma her geçen gün ilerliyor. Murat Hayat’a hoşlandığını söylüyor. Öte yandan yakışıklı adam nezarethaneye düşüyor.

Aşk Laftan Anlamaz’ın 6. bölüm 1. fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 6. BÖLÜM 1. FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 5. bölümünde; Hayat Murat’ı Didem’le, Murat da Hayat’ı Cenk’le gördükten sonra aralarında buzdan duvarlar örülür. Üstelik Hayat yaşadığı kötü olayı Murat’tan saklar. Didem ve Murat’ın göl evinde çekilen samimi pozları gazeteleri doldurur. Azime bunun üzerine heyecanlanır ve Didem’le tanışmak ister. Murat ise son derece sinirlidir ve kendini aklamaya çalışır. Sarte, konsept fikri için çalışmalara devam etmektedir. Murat ve Doruk, tasarımcılardan gelen hiçbir fikri beğenmedikleri için iş başa düşer. Tuval ve Hayat da ekibe dahil olur. Murat, Tuval sayesinde fotoğrafları kimin basına verdiğini öğrenir. Doruk, Hayat’ın yaşadıklarını biliyordur. Bunu abisiyle paylaşıp Cenk’in gerçek yüzünü gösterecek midir?