Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 9. bölüm 2. fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 9. bölüm 2. fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve Hayat büyük bir aşk acısı çekiyorlar.
Magazin 22 Ağustos 2016 - 12:14

Show TV’nin yaz dönemine damga vuran romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Didem’in hamile olması Murat ve Jayat’ın hayatlarını alt üst ediyor. Murat, Hayat’ı canı kadar sevse de geri adım atamıyor. Hayat’ın ise elinden gelen hiçbir şey yok.

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hayat, Murat ve Didem’in evlilik kararından sonra Aslı’ya koşar. Artık ne yapacağını bilememektedir. Tam her şeyi unutmak ve yeniden başlamak isterken bu haberi almıştır. Kızlar bir şekilde para bulup Hayat’ı Murat’ın yanından kurtarmak isterler. Hayat’ın isteğiyse farklıdır. Hayat’a uygun bir kısmet bulduğunu düşünen Emine, İpek’ten yardım ister. İşler artık gizli kalmalıdır. Kerem’in de bundan haberi olduğu için ortalık fena karışır. Üstelik gelen görücülerin Hayat’la ilgileri yoktur! Murat, evlilik kararını ailesine açar. Yapılacak en doğru şey budur. Didem’in ailesine de haber verilmiştir. Hayat, tüm bunlara rağmen Murat’la konuşmaya geldiğinde ise hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.