Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 9. yeni bölüm fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 9. yeni bölüm fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve Hayat arasında soğuk rüzgarlar esiyor.
Magazin 18 Ağustos 2016 - 16:11

Show TV’nin her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve Hayat arasındaki restleşme bu bölümde had safhaya ulaşıyor.

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hayat, Murat ve Didem'in evlilik kararından sonra Aslı'ya koşar. Artık ne yapacağını bilememektedir. Tam her şeyi unutmak ve yeniden başlamak isterken bu haberi almıştır. Kızlar bir şekilde para bulup Hayat'ı Murat'ın yanından kurtarmak isterler. Hayat'ın isteğiyse farklıdır. Hayat'a uygun bir kısmet bulduğunu düşünen Emine, İpek'ten yardım ister. İşler artık gizli kalmalıdır. Kerem'in de bundan haberi olduğu için ortalık fena karışır. Üstelik gelen görücülerin Hayat'la ilgileri yoktur! Murat, evlilik kararını ailesine açar. Yapılacak en doğru şey budur. Didem'in ailesine de haber verilmiştir. Hayat, tüm bunlara rağmen Murat'la konuşmaya geldiğinde ise hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.