Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Ve Mavi 1. bölümü izle (Aşk ve Mavi 2. bölüm fragmanı)
Aşk Ve Mavi 1. bölümü izle (Aşk ve Mavi 2. bölüm fragmanı)
Aşk ve Mavi dizisi dün akşam başladı. Başrollerinde Emrah ve Burcu Kıratlı yer aldığı Aşk Ve Mavi dizisi ilk bölümden herkesi ekrana kilitledi. İşte Aşk ve Mavi 1. bölüm izleme bağlantısı, 2. bölüm fragmanı ve bölüm özeti...
Magazin 4 Kasım 2016 - 10:42

Aşk ve Mavi dizisi dün akşam birinci bölümü ile atv ekranlarında başladı. Atv’nin yeni sezonda iddialı dizisi Aşk Ve Mavi dizisinin başrolünde Emrah ve Burcu Kıratlı yer alıyor. Aşk ve Mavi dizisinde Emrah’ın canlandırdığı Ali karakteri ile Burcu Kıratlı’nın canlandırdığı Mavi karakteri arasındaki imkansız aşk işleniyor. Ali, Mavi’nin abisinin kim olduğunu ve kendisiyle neden evlenmek istediğini anladığı halde aşkından vazçgeçmez. Aşk ve Mavi 1. bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. İşte Aşk ve Mavi 2. bölüm fragmanı…

Aşk ve Mavi 1. bölümü izle

AŞK VE MAVİ 2. BÖLÜM FRAGMANI

AŞK VE MAVİ DİZİSİ 1. BÖLÜM ÖZETİ

Abisinin işlediği cinayeti üstlendiği için yıllarca hapis yatan Ali ve tekstil atölyesinde çalışan Mavi, mektup yoluyla birbirleriyle tanışmışlardır. Ali, Mavi’ye daha yüzünü bile görmeden aşık olmuştur. Ali ve Mavi birbirlerini ilk kez Ali’nin cezaevinden çıktığı gün görürler. Mavi’nin güzelliği karşısında ona iyice tutulan Ali, kıza evlenme teklif eder. Mavi bu teklifi kabul eder ancak bir isteği vardır. Hemen yarın, kimseye haber vermeden yıldırım nikahı ile evleneceklerdir. Bu isteği kabul eden Ali, nikah günü şok edici bir gerçekle karşılaşacaktır. Mavi, yıllar önce öldürmekten hüküm giydiği adamın kardeşidir. Mavi’nin abisinin intikamını almak için kendisiyle evlendiğini anlayan Ali, Mavi’ye öyle aşıktır ki bu gerçeği bile bile onunla evlenir.

AŞK VE MAVİ DİZİSİ GENEL KONUSU VE OYUNCULAR – KARAKTERLER

Gençliği cezaevinde geçmiş, sevmeyi öğrenmeye fırsatı olmamış Ali ve hiç kimseyi sevmeyen Mavi’nin yürek burkan hikayesi. Onlar birbirlerini gözlerine değil yazdıkları satırlara bakarak tanıdılar. Şimdi yüz yüze gelme zamanı. İkisinin de sırtında sırlarla dolu yükleri var. Altında ezilecekler mi yoksa birbirlerine tutunup yeniden ayağa kalkacaklar mı? Fedakarlığın ve vefanın gölgesinde, aşkı bir çiçek gibi büyütmeye çalışan Ali ile Mavi’nin sıcak ve çarpıcı hikayesi “Aşk ve Mavi” 4 Kasım Cuma akşamı atv ekranlarında.

Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi’nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet’in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali’nin abisi Cemal’dir. Ali, Cemal’in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi’nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali’yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi’den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır..

AŞK VE MAVİ’DE KİM KİMDİR?

Emrah – Ali
Burcu Kıratlı – Mavi
Işıl Yücesoy – Refika (Ali’nin annesi)
Kenan Bal – Fazıl (Ali’nin babası)
Cüneyt Mete – Cemal (Ali’nin abisi)
Ayşegül Ünsal – Hasibe (Mavi’nin annesi)
Birgül Ulusoy – Birgül (Konağın hizmetçilerinden)
Necmettin Çobanoğlu – Mahmut (Mavi’nin babası)
Alayça Öztürk – Safiye (Cemal’in eşi)
Osman Karakoç – İlyas
Uğur Uzunel – İsmet (Ali’nin kardeşi)

Son güncelleme: 09:28 - 05.11.2016