Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Yeniden dizisi final yaptı. (Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un dizisi Aşk Yeniden final yaptı)
Aşk Yeniden dizisi final yaptı. (Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un dizisi Aşk Yeniden final yaptı)
Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'un başrolünde oynadığı Aşk Yeniden dizisinin final yapacağını geride bıraktığımız hafta güzel oyuncu Özge Özpirinçci sosyal medya hesabından duyurmuştu.
Magazin 16 Haziran 2016 - 10:19

Fox Tv ekranlarında büyük bir heyecanla başlayan Aşk Yeniden dizisi dün akşam yaptığı final bölümü ile sevenlerine veda etti. Baş rollerini Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Tülin Oral, Tamer Levent, Lale Başar gibi oyuncuların paylaştığı dizi, keyifli hikayesi ile yayınlandığı ilk günlerde tüm dikkatlerini üzerine çekmişti. Aşk Yeniden dizisi reytinglerdeki düşüş nedeniyle final yaptı. Peki Aşk Yeniden 59. final bölümünde neler yaşandı? İşte o detaylar…

AŞK YENİDEN 59. FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

Bir süre içinde bulundukları adadan kurtulma yollarını arayan kahramanlarımız maalesef zaman geçtikçe umutlarını kaybetmiştir. Ada şartlarına alışıp orada kendilerine yeni bir hayat kurmaya başlamışlardır. Kendilerine bir lider seçmek isterler fakat işler sandıkları kadar kolay olmaz. Liderlik için Fatih’in karşısına en yakın rakibi olarak Zeynep’in çıkması durumu ekibin içinde bölünmelere sebep olur. Adada ele geçirdikleri misafirleri başlarda herkesin korkmasına sebep olur. Ondan kurtulmayı planlarlarken adanın diğer tarafında karaya oturan bir geminin varlığından haberdar olmaları hepsinin yeniden geriye dönme umudunu yeşertir. Fatih ve yanındaki birkaç kişi adanın diğer tarafına geçmek için hazırlıklara başlarlar. Fakat bu misafirin onları ölüme mi yoksa yeni bir hayata mı götüreceği meçhuldür!

ask-yeniden-ic

59. bölümüyle final yapan ‘Aşk Yeniden’ dizisinin başrol oyuncusu Özge Özpirinççi, sosyal medya üzerinden geride bıraktığımız hafta bir veda mesajı yayınlamıştı.

Güzel oyuncu, paylaştığı fotoğtafa, “Bu ekip 59 bölüm boyunca canla basla, sevgiyle, saygıyla, özveriyle, alın teriyle çalıştı! Beraber çalıştığım en güzel ekiplerden biri olarak hayatımda yeri hep ayrı olacak! Kamera önünde ve arkasında olan bütün arkadaşlarımın ellerine sağlık. Bizi sevgiyle izleyen izleyicilerimize de kocaman kucak dolusu sevgiler! Paydoooooos!” notunu düştü.

Son güncelleme: 10:20 - 16.06.2016