Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik yeniden bir arada
Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik yeniden bir arada
İşadamı Serdar Bilgili ve haber spikeri Nazlı Çelik, bir yıllık ayrılığın ardından barışma kararı aldı. İkili, önceki akşam Arnavutköy’de yemek yiyip restorandan el ele ayrıldı.
Magazin 29 Eylül 2016 - 06:37

İşadamı Serdar Bilgili ve haber spikeri Nazlı Çelik, bir yıllık ayrılığın ardından barışma kararı aldı. İkili, önceki akşam Arnavutköy'de yemek yiyip restorandan el ele ayrıldı.

EVLiLiKLERi ALTI AY SÜRMÜŞTÜ

Beşiktaş Kulübü'nün eski başkanı işadamı Serdar Bilgili ve haber spikeri Nazlı Çelik, 2015 yılının şubat ayında evlenmiş, 6 ay süren evliliklerini tek celsede sonlandırmıştı. Uzun süren ayrılığın ardından Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik barışma kararı aldı.

UFUKTA YENiDEN NiKAH MI VAR?

Önceki akşam Arnavutköy Hudson'da baş başa yemek yiyen Bilgili ve Çelik, mekan çıkışı el ele görüntülendi. Arnavutköy'den aynı araçla ayrılan ikili, soruları yanıtsız bıraktı. Çife yakın kaynaklar Bilgili ve Çelik'in tekrar evleneceklerini iddia etti.

18
Son güncelleme: 10:17 - 29.09.2016