Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk yuvasının kirası 5 bin dolar
Aşk yuvasının kirası 5 bin dolar
İlişkilerinin ortaya çıkmasıyla birlikte oyuncu Rıza Kocaoğlu ve Hande Subaşı, 2016 yazına damga vuran aşk haberinin kahramanları haline geldi.
Magazin 4 Ağustos 2016 - 23:21

İlişkilerinin ortaya çıkmasıyla birlikte oyuncu Rıza Kocaoğlu ve Hande Subaşı, 2016 yazına damga vuran aşk haberinin kahramanları haline geldi. Marmaris ve Bodrum'da tatil yapan çift, şimdi de 5 bin dolara kiralıkları yeni eve taşınma haberleriyle gündemde.

2

Son günlerde yaşadıkları aşkla tüm dikkatleri üzerine toplayan oyuncu Rıza Kocaoğlu ve Hande Subaşı, aynı evde yaşamaya karar verdi. 2016 yılının başında eşi Can Tursan'dan ayrılan Subaşı, boşanma sonrasında ilk kez bir ilişkiyle gündeme geldi. Rıza Kocaoğlu'nın Cihangir'deki evinden taşınıp sevgilisiyle birlikte yine aynı semtte daha büyük ve manzaralı bir başka eve taşınma hazırlıkları içinde olduğu öğrenildi.

4

Boğaz manzaralı daire

Daha önce de Cihangir'de oturan Rıza Kocaoğlu'nun Hande Subaşı'yla birlikte yaşamaya karar verdi evin en dikkat çeken yanı manzarası. İkili yeni evlerinden tüm Boğaz'ın ve Topkapı Sarayı'nın manzarasının keyfini rahatça çıkarabilecek.

Aşk yaşayan ikilinin birlikte oturacakları evi seçerken, manzarasına, aydınlık ve geniş olmasına dikkat ettikleri öğrenildi.
Son güncelleme: 07:05 - 05.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.