Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Asena Atalay ve Mahmut Can Çalık birlikte görüntülendi. Asena Atalay’ın aşkı objektiflere böyle yansıdı
Asena Atalay ve Mahmut Can Çalık birlikte görüntülendi. Asena Atalay’ın aşkı objektiflere böyle yansıdı
Uzun süredir aşk yaşadıkları konuşulan Çalık Holding’in genç veliahtı Mahmut Can Çalık ve Asena Atalay aşkı belgelendi.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 15 Eylül 2016 - 01:14

Asena Atalay ve Çalık Holding'in veliahtı Mahmut Can Çalık, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda objektifimize yansıdı. Çifti yurtdışına giderken havalimanında el ele görüntüledik.

YALANLAMIŞLARDI

Uzun süredir beraber oldukları bilinen Mahmut Can Çalık ve Asena Atalay aşkını ŞIK görüntüledi. Aylar önce sozcu.com.tr’de verdiğimiz haber sonrasında basın danışmanları tarafından yalanlanan aşk doğru çıktı.

asena-ic-2

EL ELE DOLAŞTILAR

Birçok gazetenin vermediği haberi yine ŞIK belgeledi. Önceki gün yurtdışına çıkmak üzere havalimanına ayrı ayrı gelen sevgililer, içeride buluşup el ele dolaştı. Pasaport sırasında beklerken Çalık sevgilisini alnından öptü.

asena-atalayAsena Atalay ve Mahmut Can Çalık Atatürk Havalimanı'na ayrı ayrı geldi. Çift VIP Lounge Salonu'nda buluştu. Çalık Holding'in genç veliahtı ve sevgilisinin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

asena-atalay-2Asena Atalay ve Mahmut Can Çalık, pasaport kontrolü için uzun süre sırada bekledi. Çift, işlemler uzun sürünce sıkıldı.

asena-ic

Bir süre bekledikten sonra sevgilisinin saçlarını okşayan Mahmut Can Çalık, sevgilisi Atalay'ın gözlerinin içine aşkla baktı. Sırada beklerken romantik anlar yaşayan sevgililerden Çalık, Asena Atalay'ı kendisine doğru çekip defalarca alnından öptü.

Son güncelleme: 20:52 - 16.09.2016