Reklamsız Sözcü

Asla Vazgeçmem final izle: Son bölümde mutlu son

Asla Vazgeçmem dün akşam fimal bölümü ile ekranlara geldi. Asla Vazgeçmem son bölümde Yiğit ve Nur aradığı mutluluğu yakaladı.
09:487 Ekim 2016
Asla Vazgeçmem final izle: Son bölümde mutlu son
Asla Vazgeçmem dün akşam fimal bölümü ile ekranlara geldi. Asla Vazgeçmem son bölümde Yiğit ve Nur aradığı mutluluğu yakaladı.

Show TV’nin beğenilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem 59. bölümü ile ekranlara veda etti. Asla Vazgeçmem’in final bölümünde Nur Fatih'in evlenme teklifiyle adeta şaşkına dönmüştür. Kalbindeki adam Yiğit Kozan'dan başkası değildir. Yiğit'in gördüğü manzara karşısında midesine kramplar girer daha fazla dayanamaz, kendini bahçenin dışına atar. Elmas, Cahit ve Nazan'ın hala evli olduklarını öğrenince iyice gözü dönmüş şekilde, Cahit'in ve Nazan'ın silahla kapısına dayanmış, birine zarar vermeden ve bebeğini almadan evden çıkmamayı kafasına koymuştur. Yiğit, Cahit'e ve karakola götürülen Elmas'a yardımcı olacaktır. Diğer yandan Nur, kazadan sonra ilk kez gördüğü Mert'e karşı vicdan azabını hafifletememiş, İclal'le konuşmak için karşısına dikilmiştir. Nur suçsuzdur artık Yiğit'le yolu bir değildir. Fatih'le evlenecek, Almanya'ya yerleşeceklerdir. Aytül Nur'u ortadan kaldırmayı hala istemektedir. Fırat ile işbirliği yapmak ister. Yaren ise, Emin tekrar Yağmur'a döndüğü için kıskançlık krizlerine girmiştir. Nur gerçekten Fatih'le evlenip yurtdışına yerleşebilecek midir? Elmas bebeğini kurtarıp, her şeye rağmen Cahit'le bir yuva kurabilecek midir? Cahit Nazan'ın gerçek yüzünü görebilecek midir? Aytül Nur'a olan nefretiyle kimlere zarar verecektir? Yiğit-Nur-İclal aşk üçgeni tarihe mi karışacaktır?

Asla Vazgeçmem’in final bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

ASLA VAZGEÇMEM 59. BÖLÜM

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp