Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aslı Enver ve Murat Boz birlikte pasta kesti
Aslı Enver ve Murat Boz birlikte pasta kesti
Yeni çift Aslı Enver ve Murat Boz, dün yeni yaşına giren Boz'un pastasını birlikte kestiler.
Burcu ÖZEN
Magazin 8 Mart 2016 - 07:25

Başrollerini Burak Özçivit, Aslı Enver ve Murat Boz’un paylaştığı ‘Kardeşim Benim’in çekimlerinde yakınlaşan Aslı Enver ve Murat Boz, Şubat ayında paylaştıkları fotoğrafla aşklarını ilan etmişlerdi. Ünlü çift son zamanlarda her yerde birlikte görüntüleniyor ve mutlulukları yüzlerinden okunuyor.


2012 yılında oyuncu Birkan Sokullu ile evlenen Enver’i bu ilişkiyi 7 ay önce sonlandırdı. Ayrılık sonrası Birkan Sokullu’nun Berrak Tüzünataç’la aşk yaşadığı iddiaları çıkarken; Enver, Murat Boz’la yeni bir aşka yelken açtı.

Dün 36. yaşına giren Murat Boz, sevgilisiyle birlikte pasta kesti. Bu anı ölümsüzleştiren çift, fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Enver fotoğrafa; “Bazen sadece iyi ki dersin… Sen ne değerlisin, Muratçemsin. İyi ki doğdun, iyi ki varsin… ” notunu düştü. Boz ise sevgilisinin paylaşımını kendi hesabında paylaşarak; “En güzel hediyemsin.. Sensin” yazdı.

 

 

Son güncelleme: 09:37 - 08.03.2016