Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aslı Enver’den Hadise yanıtı
Aslı Enver’den Hadise yanıtı
Murat Boz ve Hadise'nin yakınlaştığı yönündeki haberlere Boz'un sevgilisi Aslı Enver yanıt verdi.
Magazin 28 Eylül 2016 - 10:41

Geride bıraktığımız gün gerçekleşen Acun Ilıcalı’nın kızının düğünü çok sayıda ünlü ismi ağırladı. Bu isimlerden biri de Murat Boz’du. Geceye yalnız katılan yakışıklı şarkıcı Murat Boz, magazin dünyasının yakından takip ettiği o gecede Hadise’yle birlikte samimi görüntüler sergiledi. Üstüne üstlük bir de Hadise ile ‘Nerdesin Aşkım’ şarkısına düet yaparak, ‘Neredesin aşkım?’ sorusuna ‘buradayım Hadise’ yanıtını verince olan oldu ve dedikodu kazanı kaynamaya başladı. Evlilik yolunda ilerlediği Aslı Enver ile arasının kötü olduğu söylenen ve bu yüzden de geceye yalnız başına katıldığı söylenen Murat Boz hakkındaki yalanlama sevgilisi Aslı Enver’in twitter hesabından geldi. Bir anda artan ve ortalığı karıştıran dedikodular sonrası açıklama yapma gereği duyan Aslı Enver hesabından: “Kuzular her şeye inanmayın ayrıca arkadaşlıktan güzel şey mi var? Sakin kuzularrr…” notunu paylaştı.

asli-enver-icMurat Boz ise sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Yazılana çizilene (photoshopa) inanmayın ayrıca kimse bana nasıl yaşamam veya davranmam gerektiği ile ilgili emir kipli cümleler kuramaz. Hadise benim arkadaşım ve siz bunu çok iyi biliyorsunuz.”

İLGİLİ HABERMurat Boz ve Hadise arasındaki yakınlık dikkat çektiMurat Boz ve Hadise arasındaki yakınlık dikkat çekti