Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aslı Sümen kimdir? Itır Esen’in tacı onun oldu! İşte yeni Mıss Turkey birincisi…
Aslı Sümen kimdir? Itır Esen’in tacı onun oldu! İşte yeni Mıss Turkey birincisi…
Mıss Turkey yarışmasında büyük bir şok yaşandı. Attığı bir tweet yüzünden birinci seçilen Itır Esen'in tacı ikinci olan Aslı Sümen'e geçti. Yeni sonuçlara göre Aslı Sümen ülkemizi Çin Halk Cumhuriyeti'nde düzenlenecek olan ''Miss World'de'', Pınar Tartan Amerika Birleşik Devletleri'nde ''Miss Universe'de'', Yasemin Çoklar ise Polonyo'da ''Miss Supranational'da'' temsil edecek.Peki Aslı Sümen kimdir? İşte Mıss Turkey'nin yeni birincisi...
Magazin 22 Eylül 2017 - 17:37

Itır Esen 15 Temmuz ile ilgili sosyal medyadan yazdıkları yüzünden Mıss Turkey yarışmasında kazandığı birincilik tacını ikinci olan Aslı Sümen’e kaptırdı. Aslı Sümen kimdir?

Miss Turkey basın ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre, dün gece düzenlenen törende “Miss Turkey World” kraliçesi seçilen Itır Esen’in Twitter üzerinden 15 Temmuz şehitleriyle ilgili yaptığı bir paylaşımın incelemeye alındığı kaydedildi.

Bu durumda jüri puanlamasına göre ikinci olan Aslı Sümen birinci, puan sıralamasında üçüncü olan Pınar Tartan ikinci, dördüncü sırada olan Yasemin Çoklar ise üçüncü oldu.

Yeni sonuçlara göre Aslı Sümen ülkemizi Çin Halk Cumhuriyeti’nde düzenlenecek olan ”Miss World’de”, Pınar Tartan Amerika Birleşik Devletleri’nde ”Miss Universe’de”, Yasemin Çoklar ise Polonyo’da ”Miss Supranational’da” temsil edecek.

ASLI SÜMEN KİMDİR?

Beyoğlu İstiklal Caddesindeki Grand Pera Emek Sahnesinde düzenlenen ve Ekin Olcaytonun sunduğu organizasyonda, yarışmaya başvuran yüzlerce kişi arasından belirlenen 20 finalist jüri önüne çıktı.

aslisumen2

Yarışmanın birincisi olan Aslı Sümen, 23 yaşında ve 1.72 boyundadır. Mersin'de doğan Aslı Sümen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İşletme Bölümü mezunudur.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.