Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aslışah Alkoçlar ve Hakan Sabancı ayrılığında şok iddia!
Aslışah Alkoçlar ve Hakan Sabancı ayrılığında şok iddia!
Geçtiğimiz aylarda Hakan Sabancı'dan ayrılan Aslışah Alkoçlar ile ilgili ortalığı karıştıracak iddia!
Magazin 28 Kasım 2016 - 15:56

Hülya Koçyiğit’in torunu, Ender-Gülşah Alkoçlar’ın kızı Aslışah Alkoçlar (24) yaklaşık 1.5 yıldır Arzu-Ömer Sabancı’nın oğulları Hakan Sabancı (25) ile aşk yaşıyordu. Sevgililer 2 ay önce ayrıldı. Alkoçlar, ‘evliliğe gidiyordu ayrıldık’ dese de, Sabancı’dan önceki sevgilisine geri döndüğü iddia edildi.

Medyaradar’ın haberine göre, Alkoçlar’ın, Hakan Sabancı’dan önce aşk yaşadığı Acun Ilıcalı’nın sağ kolu, Acun Medya Koordinatörü Esat Yontuç’a (47) döndüğü, çiftin yeniden başlayan ilişkilerini herkesten gizlediği iddia edildi.

AİLE BU İLİŞKİYE KARŞI

Ender-Gülşah Alkoçlar kızlarının ilişkisine şiddetle karşı çıkıyor. Aslışah Alkoçlar kendisinden 23 yaş büyük sevgilisi Esat Yontuç ile 2.5 yıl önce aşk yaşarken babası ve annesi buna itiraz etmiş, kızlarını Londra’ya göndermişti.

Acun Ilıcalı’nın kız arkadaşı Şeyma Subaşı önceki gün Aslışah Alkoçlar’la fotoğrafını paylaştı.

İLGİLİ HABERAslışah Alkoçlar ayrılık açıklaması tartışma konusu olduAslışah Alkoçlar ayrılık açıklaması tartışma konusu oldu

İLGİLİ HABERAslışah Alkoçlar o sorudan çok sıkılmışAslışah Alkoçlar o sorudan çok sıkılmış

İLGİLİ HABERŞeyma Subaşı'ndan Acun Ilıcalı'ya baskın!Şeyma Subaşı’ndan Acun Ilıcalı’ya baskın!

Son güncelleme: 15:58 - 28.11.2016