Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Astrolojinin şampiyonlar ligi Astro Fun Festivali’nde bulusuyor
Astrolojinin şampiyonlar ligi Astro Fun Festivali’nde bulusuyor
İstanbul, 25-26-27 Kasım tarihlerinde Astro Fun Festivali adlı çok önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Bu etkinlikte dünya çapında 34 astrolog biraraya gelecek. Maslak Uniq’te düzenlenecek olan festivalin organizatörü ise Senem Çapa ve Sözcü gazetesi yazarı Dinçer Güner.
Magazin 20 Kasım 2016 - 23:29

Danışmanlık hizmeti…

Çok önemli astroloji kitaplarının yer alacağı bir kütüphanenin de yer alacağı festivalde dileyen katılımcılar astrologlardan danışmanlık alabilecek. Ayrıca, dileyen herkes,  düzenlenecek imza günlerinde astrologlara kitaplarını da imzalatabilecek. Bazı workshoplara katılanlara ise sertifika da alacak.

buyuk1

Festivalin katılımcıları arasında yer alan ve Türkiye'de astrolojinin annesi sayılan Yasemin Boran, gazetemizin yazarı Dinçer Güner, Öner Döşer, Hande Kazanova, Şebnem Ekşib ve Asude Argun ile bir araya gelip festivali konuştuk. Biletlerinin tixbox'ta satıldığı festivale girişte bilet alınarak gidilebilecek…

Açılışı ben yapıyorum / Yasemin Boran

Organizasyonun açılışını yapacağım konuşmamda, astro ID'den (astro kimlik) bahsedeceğim. Bu, şimdiye kadar pek üstünde çalışılmamış bir konu. Gençliğin kimlik arayışına yeni bir tarif getirmeyi düşünüyorum.

yasemin-boran
Gençlere kimlik arayışı konusunda yardımcı olabilirim diye düşünüyorum. Ben astrolojinin bilim olup olmadığını tartışmak istemiyorum ama bilimin ötesinde bir sanat olduğunu iddia ediyorum. Bu festivale herkes gelmeli çünkü astrolojinin yardımıyla bilinmeyen bir geleceğe ışık tutabiliriz.

Pek çok konuda farkındalık yaratacağız / Şebnem Ekşib

Benim konum karma, kader… Ayrıca renkler ve enerjiler üstüne farkındalık oluşturmak için de bir workshop yapacağım.

asude-argun

Cuma 13.30'da ‘Renkler ve Farkındalık', cumartesi akşam ise 18.30'da da ‘Karma ve Kader' sunumum var. Kısa ve uzun süreli danışmanlıklarım da olacak.

Çocuğunuzla yıldızınız barışsın / Hande Kazanova

Benim konum çocuk astrolojisi. Çocuğunuzla yıldızınız barışsın konusu üzerine bir sunum yapacağım. Hem annelerin hem de çocukların içlerindeki çocuğu keşfedecekleri güzel bir seminer olacak.

hande-kazanova-2

Bu seminer cumartesi günü öğle saatlerinde gerçekleşecek. Cuma akşamı da ‘Sevdiğinizi Burcunuzla Nasıl Etkilersiniz?' başlıklı bir seminerim var.

Bedenimizi harita bazında korumalıyız / Asude Argun

Benim konum vital astroloji. Sağlıklı bir yaşam için bedenimizi harita bazında korumalıyız. Astrolojiden hiç anlamayan insanların da anlayabileceği şekilde anlatacağım konumu.

asude-argun

Üç gün boyunca da Horary astrolojisini anlatacağım. Horary astrolojisi bir soru anını analiz etmeye yarar. Sonra da herkesin katılabileceği söyleşilerimiz olacak.

Dengeler değişiyor / Öner Döşer

26 Kasım cumartesi akşam 17.00-18.30 arasında, Türkiye ve tüm dünyayı ekonomik ve politik açıdan ele alacağım. 2017'de dengelerin değişmek üzere olduğu bir zaman dilimine giriyoruz.

oner-doser-kopya

Türkiye'de neler olup neler bitecek? Başkanlık sistemiyle ilgili nasıl gelişmeler olacak? Dünyadaki ekonomik gelişmeler Türkiye'yi nasıl etkileyecek? gibi konulara değineceğim.

Kapitalizm çökecek mi? Dinçer Güner

Festivalde, politik ve tüm dünyayı ilgilendiren astroloji üzerine seminer vereceğim. Konuşmamın başlığı ‘Kapitalizm çökecek mi?' Önümüzdeki beş yıllık dönemde jenerasyon gezegenleri transitlerinin nasıl bir etki yaratacağından bahsedeceğim.

dincer2

Bunu yaparken biraz da astroloji tarihçesinden faydalanacağım. Eskiden bu gezegen geçişleri sırasında neler olmuş? Önümüzdeki beş yıllık süreçte neler olabilir? Gibi soruların cevaplarına değineceğim.

Dolunay'da borsaya dikkat…

Bu kadar astroloğu bir arada bulmuşken, başta Türkiye ve sonra da tüm Dünya için 2017 ekonomik tahminlerini sorduk: Dolar borcu için sağlıklı bir dönem değil.

kutuya

Önümüzdeki yıl altın dolara göre nispeten daha sağlıklı görünüyor. Önümüzdeki sene Aslan ve Kova burcu tutulmaları var. Aslan altını sembolize eder. Altının daha çok faydasını görebilirsiniz. Dolunay zamanlarında borsaya yatırım yapanlar daha dikkatli olmalı.