Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ata Demirer kaza geçirdi
Ata Demirer kaza geçirdi
Ata Demirer, Çanakkale'nin Bozcaada İlçesi'nde, motosikletinin üzerine devrilmesi sonucu sağ bacağından yaralanıp, hastaneye kaldırıldı.
Magazin 17 Mayıs 2016 - 13:05

Magazin camiasından uzak duran ve vaktinin büyük bir çoğunluğunu Çanakkale’de geçiren Ata Demirer, talihsiz bir kaza geçirdi.

Demirer, bugün saat 10.00 sıralarında Bozcaada’da 34 LB 0332 plakalı motosikletine binmek isterken dengesini kaybetti. Motosiklet, sağ bacağının üzerine devrildi. Acı içinde yerde kalan Demirer, çevreden yetişenlerin haber vermesi üzerine gelen ambulansla Bozcaada toplum sağlığı Merkezi’ne kaldırıldı. Buradaki ilk müdahalenin ardından Demirer, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Demirer, acil servis’te sedyeden indirilirken acısını unutup, kendisini görüntüleyen gazetecilere “Yine mi siz arkadaşlar?” diyerek tebessüm edip, “Motosiklet çekmedi beni üzerime düştü” diyerek espri yaptı.

ÇOMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Aşık, taviye alınan Ata Demirer’in sağ bacağında yumuşak doku zedelenmesi olduğunu belirterek, “Herhangi bir kırık söz konusu değil. tedavisine başladık. Kısa süre sonra kendisini taburcu edeceğiz” dedi.

atakapak
ataic

ata-demirer-ic

SOSYAL MEDYADAN ‘İYİYİM’ MESAJI

Doktorların müdahalesi sonrasında sağ ayağı bandaja alınan Demirer taburcu edildi. Başarılı komedyen geçirdiği kaza sonrası sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştığı mesajda şunları yazdı: “ÇOMÜ ‘ye, harika personeline ve doktorlarına çok teşekkürler gayet iyiyim eve dönüyorum sevgiler gencolar” Bu mesajın yeterli gelmediğini düşünen Ata Demirer, sonrasında sosyal medya hesabından kısa bir video da yayınladı. İşte o video:

 

EYVAHEYVAH2EYVAHEYVAH

EYVAH EYVAH’DA MOTORLU SAHNE

Ata Demirer, başrolünü Demet Akbağ’la paylaştığı ‘Eyvah eyvah’ filminde de motor sahnesi vardı.

Son güncelleme: 14:51 - 17.05.2016