Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ata Demirer’den aşk itirafı
Ata Demirer’den aşk itirafı
Şimdilerde İzmir'in sakin ilçesi Sığacık'ta 'Olanlar Oldu' filminin çekimlerini yapan Ata Demirer'den yıllar öncesine götüren paylaşım.
Magazin 16 Ekim 2016 - 10:38

Yaz ayı boyunca teknesiyle maviliklerde seyreden Ata Demirer, yazın sonlarına doğru yeni bir film müjdesiyle hayranlarının karşısına çıkmıştı. Sosyal medya hesabından filmiyle ilgili detayları takipçileriyle paylaşan Demirer, geride bıraktığımız günlerde yaptığı paylaşımla hem takipçilerini ilkokul aşkıyla tanıştırdı hem de nostaljik bir yolculuğa çıkardı. Filmin çekimleri sırasında ilkokul aşkıyla karşılaşan Ata Demirer, bakın bu ilginç sürprizi nasıl paylaşmış: “Film içinde film. Film çekerken ilkokul aşkım Banu’ya rastladım, aşkıyla evlenip burada yaşamaya başlamışlar. Çok cici, kedili çiçekli antika plaklarla dolu bir de pansiyonları var. Kahveler hatıralar havalarda uçuştu. Çocukluğumun Bursa’sına selam olsun. Selam olsun Banu ve Ali”

ata-demirer-ic
Son güncelleme: 10:40 - 16.10.2016