Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ata Demirer’den Bozcaada tepkisi
Ata Demirer’den Bozcaada tepkisi
Komedyen Ata Demirer'den Bozcaada'daki Sulubahçe ve Habbele koylarının ihaleye çıkarılarak işletmeye açılacağı haberlerine tepki.
Magazin 16 Kasım 2016 - 13:02

‘Eyvah Eyvah’ filmini Bozcaada’da çeken ve zamanının büyük bir bölümünü Bozcaada’da geçiren komedyen Ata Demirer, ‘Bozcaada Bizim Diyorsan Yanımızda Ol!’ diyerek sosyal medyadan çağrıda bulundu.

İLGİLİ HABERAta Demirer Bozcaada'daki evini fazla ziyaretçiler yüzünden değiştirdiAta Demirer Bozcaada’daki evini fazla ziyaretçiler yüzünden değiştirdi

Bozcaada’ya olan sevgisi ve bağlılığıyla bilinen Ata Demirer, Sulubahçe ve Habbele koylarının ihaleye çıkarılıp işletmeye açılmasına tepki göstermek için düzenlenen kampanyanın çarşamba saat 20.00’de başlayacağını duyurarak, #bozcaadabizim etiketiyle ‘Gencolar #bozcaadabizim hepimizin gelecek nesillere mirasımız…Yunan adalarını görüp görüp iç çekmemek için destek lütfen’ yazdı.

bozcaada

Bozcaada’daki sivil toplum kuruluşlarının tepki gösterdiği Sulubahçe ve Habbele koylarının kiraya verilerek işletmeye açılacağı ihalenin 21-22 Kasım’da Ankara’da gerçekleşeceği açıklanmıştı.

İLGİLİ HABERAta Demirer yeni filminin gala tarihini verdiAta Demirer yeni filminin gala tarihini verdi

Son güncelleme: 13:48 - 17.11.2016