Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ateş et ve unut
Ateş et ve unut
Cem Yılmaz'ın Ebru Şallı'yla Yaşadığı Aşkla İlgili Sözleri Şaşırttı
Magazin 19 Ekim 2016 - 03:56

Cem Yılmaz yaz aylarında aşk yaşadığı iddia edilen Ebru Şallı'yla ilgili çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Ünlü komedyenin Şallı'yla ilgili aşk sorusuna verdiği cevap yenilir yutulur cinsten değil…

Yaz aşkı olarak kaldı 

Cem Yılmaz ve Ebru Şallı yaz aylarında önce Çeşme’de birlikte görüntülenmiş, ardından güzel manken tatiline Bodrum’da Cem Yılmaz’ın yazlığının hemen yanında bulunan bir otelde devam etmişti. Hatta Cem Yılmaz gittikleri bir gece kulübünde Şallı’nın gözlerinin içine bakarak şarkı bile söylemişti.

Şarkı sözleri Ebru'yu kızdıracak

Cem Yılmaz'ın söylediği Mustafa Sandal'ın şarkısında, ‘Hakkımızda hayırlısı yok', ‘Ateş et ve unut. Arkanı dön ve git', ‘Öylece güle güle' gibi ifadeler yer alıyor.
ebru-salli_647402

Aşka İnanmıyorum

Komedyen Cem Yılmaz, önceki akşam Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler'in başrollerini paylaştığı ‘İkimizin Yerine' isimli sinema filminin galasına katıldı. Yılmaz, gazetecilerin Ebru Şallı ile yaşadığı aşk hakkındaki soruları üzerine, “Ben aşka inanmıyorum” diye konuştu.

Maksadını Aştı

Yılmaz bu sözünün hemen akabinde Mustafa Sandal'ın ‘Ateş Et ve Unut' şarkısını söylemeye başlayınca tepki çekti. Yılmaz'ın bu davranışı galaya katılan kadınlar tarafından, “Argo bir espriydi. Maksadını aştı” denilerek ayıplandı. Ebru Şallı'nın bu gelişmeler üzerine nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu oldu.

Sessiz Kalmayı Tercih Etmişti

Cem Yılmaz, Ebru Şallı’yla  sık sık birlikte görüntülenmesine rağmen aşk yaşadıkları  iddiaları karşısında sessiz kalmayı tercih etmişti.

Son güncelleme: 07:18 - 19.10.2016