Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ateşböceği dizisi bu akşam yayınlanmayacak mı? Yayın akışında neden yok? Ateşböceği yeni bölüm ne zaman?
Ateşböceği dizisi bu akşam yayınlanmayacak mı? Yayın akışında neden yok? Ateşböceği yeni bölüm ne zaman?
Ateşböceği yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusu dizinin bu akşam yayın akışında olmaması üzerine araştırılan konuların başında geliyor. Ateşböceği yeni bölüm fragmanı yayınlandı fakat dizi bu akşam neden yayınlanmıyor? Peki Ateşböceği yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte tüm bu soruların yanıtları...
Magazin 21 Eylül 2017 - 20:37

Ateşböceği dizisi yeni bölüm bu akşam yayın akışında bulunmuyor. Star TV’nin reyting rekorları kıran dizisi Ateşböceği yeni bölümü ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. 12. bölüm fragmanının ardından yeni bölümü heyecan içinde bekleyenler Ateşböceği dizisini yayın akışında göremeyince  şok oldular. Her perşembe yayınlanan dizinin yayın günü mü değişti?Ateşşböceği bu akşam neden yayınlanmadı? Yeni bölümne zaman yayınlanacak?

Ateşböceği dizisi yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. En çok izlenen dizilerden biri olan Ateşböceği yeni bölümü yeni yayın gününde ekranlarda olacak.

ATEŞBÖCEĞİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Ateşböceği başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora yer alıyor.

Senaryosunu Ebru Hacıoğlu'nun yazdığı, Mia Yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor. Ateşböceği yeni bölümü 24 Eylül Pazar günü yayınlanacak. Dizinin yayın günü değişti.

atesbocegi-son-bolum-880

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Barış'ın duyguları açığa çıkıyor. Emrah’ın Aslı’yı kaçırmasıyla deliye dönen Barış, Aslı’yı güvende tutmak için onun her zaman yanında olmasını ister. Bu durum Aslı’nın hoşuna gitse de , İlayda ve Barış’ın yakınlaştığı fotoğraflar Aslı’nın Barış’a inanmasını engeller.

Aslı’nın soğuk tavırlarının sebebinin İlayda olduğunu farkeden Barış, artık daha fazla dayanamaz ve aylardır içinde yaşadığı duygular sonunda açığa çıkar.

 

ATEŞBÖCEĞİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aslı ve Barış sonunda Veli’nin açığını yakalamış; bu işi bitirmek için yine bir maceraya atılmışlardır. Ama bu sefer Cahide’nin yönlendirmesiyle İlayda da olaylara dahil olur. İlayda’nın varlığı ile Aslı’nın ajanlık planları suya düşer. Barış’ın, Emrah’la ilgili uyarılarını dikkate almayan Aslı’yı kötü bir sürpriz beklemektedir.

Aslı ile konuşmak istediğini dile getiren Barış Buka çalışanını oldukça şaşırtan itiraflarda bulunacak. Önceki haftalarda Aslı'nın okulunu bahane ederek onu işten çıkaran Barış, tüm bunları onun iyiliği için yaptığını söylese de Aslı'nın zor durumda kalacağının farkına vardı. İşsiz kalmasına oldukça üzülen Aslı ise kendisini yeni bir maceranın içerisinde bulmuş ve ajanlık marifetlerini göstermeye başlamıştı.

 

Aslı'yı karşısına alarak onunla konuşan Barış bir anda eski çalışanını öpünce ikili arasında romantik dakikalar yaşanmaya başlayacak. Barış'a karşı gelmeyen Aslı aynı cevabı ona vererek kendisinin de ona karşı boş olmadığını belirtecek. 21 Eylül'deki bölümde ilgili yayıncı kuruluştan yapılan açıklama ise şöyle; Emrah’ın Aslı’yı kaçırmasıyla deliye dönen Barış, Aslı’yı güvende tutmak için onun her zaman yanında olmasını ister.

Bu durum Aslı’nın hoşuna gitse de, İlayda ve Barış’ın yakınlaştığı fotoğraflar Aslı’nın Barış’a inanmasını engeller. Aslı’nın soğuk tavırlarının sebebinin İlayda olduğunu farkeden Barış, artık daha fazla dayanamaz ve aylardır içinde yaşadığı duygular sonunda açığa çıkar.

Son güncelleme: 21:22 - 21.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.