Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Atilla Taş’tan ‘diploma’ tweeti
Atilla Taş’tan ‘diploma’ tweeti
Atilla Taş twitter hesabından yaptığı paylaşımla Recep Tayyip Erdoğan'ın diploması konusuna farklı bir bakış açısı getirmiş.
Magazin 12 Haziran 2016 - 08:14

Ülke gündemi uzun bir süredir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üniversite diploması üzerine kilitlenmiş durumda. Cumhurbaşkanı olmak için aranan şartlardan biri olan üniversite diplomasının olmaması halinde bulunduğu konum tehlikeye girecek olan Erdoğan’ın bu konuda yaptığı açıklamalar olsa da YSK tarafından geride bıraktığımız gün sunulan diploma akıllardaki soru işaretlerine cevap vermekte yetersiz kaldı.

diploma

YARSAV eski Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu “Olmayan diplomanın, Noter onaylı örneği geçerli olabiliyormuş” diyerek, diplomadaki çelişkilere dikkat çekti. Gündem uzun bir süredir diploma polemiğine kilitlendiğinden sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarda bu doğrultuda oluyor. Konuyla ilgili atılan bir tweette, muhalif yorumlarıyla dikkat çeken Atilla Taş’tan geldi. Ülke gündeminin bu konuya kilitlenmesini şaka yollu eleştiren Atilla Taş bakın nasıl bir tweet atmış.

atilla-tas
Son güncelleme: 09:30 - 12.06.2016