Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Atilla Taş’tan Suudi Arabistan Prensi Nawaf Al Saud’a tepki
Atilla Taş’tan Suudi Arabistan Prensi Nawaf Al Saud’a tepki
Bodrum'da 10 mankenle görüntülenen Suudi Arabistan Prensi Nawaf Al Saud'a Atilla Taş'tan tepki...
Burcu ÖZEN
Magazin 12 Temmuz 2016 - 15:09

Birkaç gündür Bodrum’da dikkat çeken ‘Solandge' adlı lüks yatın Suudi Arabistan Prensi Nawaf Al Saud’a ait olduğu haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ülkede kadınlara karşı baskılı bir yönetim uygulanırken, prensin 10 mankenle eğlenmesi sosyal medyada da tepki çekti.

solange

Suudi Arabistan Prensi Nawaf Al Saud’a tepki gösterenlerden biri de Atilla Taş oldu.

Dünyanın en pahalı kiralık yatlarından biri olan ve 4 gün önce Bodrum'a demirleyen İngiliz bayraklı mega lüks yat ‘Solandge'nin sır gibi saklanan konuklarının Suudi Arabistan Prensi Nawaf Al Saud, yakınları ve konukları olduğu ortaya çıktı. Prens Nawaf bin Abdulaziz Al Saud ve beraberindekiler, Hacımehlem Koyu'nda su sporları yapıp, yatın güvertesinde 10 mankenle çalan müzikler eşliğinde dans edip eğlendi. Suudi Kraliyet ailesi, akşam yemeğini ise Yalıkavak Mahallesi'ndeki lüks bir restoranda yerken, bin euro bahşiş bıraktı.

İLGİLİ HABERLüks yatın içinden Suudi Kraliyet Ailesi çıktıLüks yatın içinden Suudi Kraliyet Ailesi çıktı

atillatastweet

DİN SANA GÜZEL

Kadının ikinci plana atıldığı Arabistan’da durum öleyken, prensin sergilediği tavır tepki çekti. Atilla Taş da sosyal medya hesabından prense tepki gösterdi.

Son güncelleme: 15:23 - 12.07.2016