Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Atiye’den darbuka şov
Atiye’den darbuka şov
Genç ve güzel şarkıcı Atiye, Avcılar'da verdiği konserde hayranlarına bir sürpriz yaptı.
Magazin 20 Mayıs 2016 - 07:46

MTV Avrupa Müzik Ödülleri yarışmasında 2011’de ‘En İyi Türk Sanatçı’ ödülünü alan Atiye, Avcılar Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Gümüşpala Mahallesi’ndeki Paşaeli Parkı Nejat Uygur Sahnesi’nde konser verdi.

atiye-ic

Annesi Hollandalı, babası Türk, Almanya doğumlu, bugüne kadar birçok ödül alan Atiye, ‘Gözyaşlarım’, ‘Budur’, ‘Bring Me Back’, ‘Soygun Var’ albümlerindeki sevilen ‘Ya Habibi’, ‘Yetmez’, ‘Uyan da Gel, Kal’, ‘Dondurma’, ‘Salla’, ‘Soygun Var’ başta olmak üzere sevilen şarkılarını söyledi, grubu ile dans etti.

atiye-ic-2

DANS ETTİ DARBUKA ÇALDI

MTV Avrupa Müzik Ödülleri yarışmasında 2011’de ‘En İyi Türk Sanatçı’ ödülünün sahibi, Atiye, sesinin yanı sıra dansı ile beğenildi.

atiye-ic-4

Sahnede bir darbuka çalarak adeta şov yapan Atiye, konseri sırasında sahneden izleyerek kendisine ulaşmaya çalışan hayranlarının yanına gitti.