Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
ATV canlı izle: Rio 2 izle – 12 Eylül Pazartesi ATV yayın akışı
ATV canlı izle: Rio 2 izle – 12 Eylül Pazartesi ATV yayın akışı
12 Eylül Pazartesi akşamı ATV'de Rio 2 adlı animasyon filmi ardından da Bizim Hikaye adlı yerli film var. İşte ATV canlı izleme bağlantısı ve ATV yayın akışı...
Magazin 12 Eylül 2016 - 15:00

Bugün yani 12 Eylül 2016 Pazartesi günü ATV'nin yayın akışında Rio 2 ve Bizim Hikaye adlı filmler var. İki filmin de konusunu haberimizin devamında okuyabilirsiniz. ATV'de başka hangi programlar ve diziler izlenebilir? Aşağıdaki bağlantı ile ATV'nin online canlı yayına erişebilir ve ATV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

ATV Canlı Yayın İzle

ATV YAYIN AKIŞI 12 EYLÜL PAZARTESİ 2016

06:45 Kahvaltı Haberleri
10:00 Thunderbirds – 1
10:20 Taşıyıcı – 23. Bölüm
11:00 Çılgın Hırsız – Yabancı Sinema
13:00 atv  Gün Ortası
13:40 Seviyor Sevmiyor – 5. Bölüm
16:00 Esra Erol’da – 227. Bölüm
19:00 atv Ana Haber
21:00 Rio 2 – Yabancı Sinema
23:00 Bizim Hikaye
01:25 Charlie Hakkındaki Gerçekler
03:15  Kırgın Çiçekler
05:45 Seviyor Sevmiyor

BİZİM HİKAYE FİLMİNİN KONUSU

Haksızlığa uğramış, ailesi, yuvası, geleceği elinden alınmış bir adam ile hayata karşı tek başına mücadele etmek zorunda kalan, çocuklarıyla bu koca dünyada bir başına kalmış bir kadının öyküsünü perdeye taşıyor Bizim Hikaye. Başka kimler yok ki bu öyküde: ailesinin itibarını kurtarmak için çabalayan bir genç, yanlış zamanın ve yanlış davanın kurbanı olan eski bir aşık… Yarınlardan bu günlere kadar gelmeyi başarabilmiş bir aşk hikayesi. 80 darbesinde gururu, itibarı zedelenen, inancı ve düşüncesi ne olursa olsun haksız yere hüküm giyen insanların, darbe sonrasında hayata tutunma çabalarını perdeye taşıyan film; o günlerden bu günlere kadar uzanan bir mücadeleyi, hiçbir şekilde bağlarını kopartmayan fedakar bir aile aracılığıyla bizlere aktarıyor.

RIO 2 FİLMİNİN KONUSU

Linda ve Tulio tarafından koruma altına alındıktan sonra Rio de Janeiro şehrinde kusursuz ve mutlu bir yaşam süren Mavili, Harika ve üç yavrusunun yaşamları aldıkları yeni bir haberle değişecektir. Linda ve Tulio, Amazon ormanlarında yeni bir keşfe çıkmışlardır ve soyları tükenmek üzere olan mavi Makav kuşlarına ait yeni bir iz bulmuşlardır. Harika’ya göre yavruları karakterlerinin gereğince özgür ve vahşi yaşamlarına adapte olmayı öğrenmelidir ve bu nedenle olası sürülerini bulmak için Amazon’a keyifli be bir o kadar da tehlikeli bir maceraya atılırlar. Buradaki engin ormana ulaştıklarında, yeni bir dünya ile karşılaşan Mavili, ailesini kaybetme korkusuyla da yüzleşecek; ailenin geri kalanı da alışık olmadıkları bu vahşi hayatta kendilerini bekleyen her türlü değişikliğe uyum sağlamayı öğrenmek zorunda kalacaklardır. Öte yandan, Amazon Ormanı’nın beklenmedik bir insan tehlikesi tehdit etmektedir…