Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
ATV canlı izle: Seviyor Sevmiyor 1. bölüm izle – 15 Haziran Çarşamba ATV yayın akışı
ATV canlı izle: Seviyor Sevmiyor 1. bölüm izle – 15 Haziran Çarşamba ATV yayın akışı
15 Haziran Çarşamba akşamı ATV'de Seviyor Sevmiyor dizisinin ilk bölümü ile Nihat Hatipoğlu ile İftar 10. bölüm var. İşte ATV canlı izleme bağlantısı ve ATV yayın akışı...
Magazin 15 Haziran 2016 - 08:57

Bugün yani 15 Haziran 2016 Çarşamba günü ATV'nin yayın akışında Seviyo Sevmiyor 1. bölüm yer alıyor. ATV’nin bu yeni dizisi, otuz yaşındaki Deniz’in 15 yıl sonra ilk aşkı ile yeniden bulaşmasını konu ediniyor. Dizinin baş rollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarılyıldız ve Yiğit Kirazcı yer alıyor. ATV yayın akışında Seviyor Sevmiyor dizisinin öncesinde ise Nihat Hatipoğlu ile İftar 10.bölüm var. Peki bugün ATV'de başka hangi programlar ve diziler izlenebilir? Aşağıdaki bağlantı ile ATV'nin online canlı yayına erişebilir ve ATV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

ATV Canlı Yayın İzle

ATV YAYIN AKIŞI 10 HAZİRAN 2016

06.45 Kahvaltı Haberleri
10.00 Müge Anlı ile Tatlı Sert – 1656. Bölüm
13.00 Atv Gün Ortası Bülteni
13.40 Mutafakta İyilik var – 8. Bölüm
16.20 Esra Erol’da – 205. Bölüm
19.00 ATV Ana Haber
19.45 Nihat Hatipoğlu ile İftar – 10. Bölüm
20.45 Seviyor Sevmiyor – 1. Bölüm
23.05 Seviyor Sevmiyor – 1. Bölüm
01.15 Nihat Hatipoğlu ile Sahur – 11. Bölüm
03.45 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

SEVİYOR SEVMİYOR DİZİSİNİN KONUSU

Garsonluk yaptığı kafeden olaylı bir şekilde ayrılan Deniz, iş bulmak için mülakatlara girmeye devam eder. Otuz yaşına gelmiş, ancak hayatında bir türlü dikiş tutturamamıştır. İş görüşmelerindeki son durağı “Go Flamingo” isimli moda dergisi olur. Orada onu bekleyen sürprizlerden habersizdir.Talihsiz günler geçiren Deniz’e bir gece ansızın bir mail gelir. 15 beş yıl önceki ilk aşkı dombili Yiğit, İstanbul’a gelecektir. Deniz bu haberle yeniden kendine gelir. İçini Yiğit’le buluşacak olmanın heyecanı kaplar. Ancak buluşmaya gittiği yerde, hayatının en büyük şokunu yaşar. Yiğit, fiziksel olarak bambaşka birine dönmüştür. Daha da beteri Deniz’in yanından bir yabancı gibi geçip gitmiş, onu tanımamıştır. Çünkü tek değişen Yiğit değildir. Deniz, Yiğit’in karşısına çıkmaya cesaret edemeyince aklına bir fikir gelir. En yakın arkadaşı, güzeller güzeli İrem’den bir iyilik ister. Ancak bu iyilik, hem Deniz’in, hem Yiğit’in, hem de İrem’in hayatını sonsuza dek değiştirecektir.

ATV HAKKINDA

ATV televizyon kanalı, 1993 senesinde Dinç Bilgin tarafından kurulmuştur. 2002 yılında Ciner Grubu’na geçen ATV 2007’den 2013’e kadar Çalık Holding’e bağlı olarak yayın hayatını sürdürmüştür. Halen Turkuvaz Medya Grubuna bağlı olarak yayınlarını sürdürmektedir. Kanalın Sahibinin kim olduğu bilinmemektedir.