Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
ATV canlı izle: Yarı Yarıya 4. bölüm izle – 12 Temmuz Salı ATV yayın akışı
ATV canlı izle: Yarı Yarıya 4. bölüm izle – 12 Temmuz Salı ATV yayın akışı
11 Temmuz Salı akşamı ATV'de Yarı Yarıya adlı yarışmanın 4. yeni bölümü yayımlanacak. İşte ATV canlı izleme bağlantısı ve ATV yayın akışı... Tıkla ATV canlı izle...
Magazin 12 Temmuz 2016 - 08:49

Bugün yani 12 Temmuz 2016 Salı günü ATV'nin yayın akışında kanalın yeni yarışma programnı Yarı Yarıya’nın 4. bölümü yer alıyor. Yarı Yarıya yarışmasında bu haftanın yarışmacısı Dilaşık Karaduman. Peki bugün ATV'de başka hangi programlar ve diziler izlenebilir? Aşağıdaki bağlantı ile ATV'nin online canlı yayına erişebilir ve ATV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

ATV Canlı Yayın İzle

ATV YAYIN AKIŞI 12 TEMMUZ SALI

07.00 Selena
10.00 Kertenkele – 23. Bölüm
13.00 Atv Gün Ortası Bülteni
13.40 Taşıyıcı – 22
15.00 Kırgın Çiçekler – 7. Bölüm
19.00 ATV Ana Haber
20.00 Yarı Yarıya 4. Bölüm
21.50 Rengarenk – 1. Bölüm
00.20 Yer Altı Canavarı 3 – Yabancı Sinema
02.20 Seviyor Sevmiyor
04.50 Rengarenk – 1. Bölüm

YARI YARI YARIŞMASI HAKKINDA:

Yarı Yarıya”da yarışmacılar, bilgilerini sınarken bir yandan da kazandığının yarısını diğer yarışmacılarla paylaşacak. 10 yarışmacıyla oynanacak yarışmada, her gün biri ana yarışmacı olarak yarışırken, geri kalan 9 kişi oynamadan kazanmanın keyfini çıkartacak. Ana yarışmacının yapması gereken, toplamda 10 soru ve “isterse” bir büyük final sorusunu doğru cevaplamak. Her doğru cevap verdiği soru ile ödülün yarısını kazanırken, diğer yarısını geri kalan 9 yarışmacıya dağıtmak zorunda.

Yanlış verdiği her cevap içinse hanesindeki ödül miktarının yarısını kaybedecek. Ana yarışmacının paylaşımı yaparken unutmaması gereken, diğer günlerde kendisinin de kalan 9 kişiden biri olacağı. Ödülünün yarısını paylaştırırken, 9 yarışmacıdan ya dost ya da hayallerine engel olacak kişiyi edinecek.

Günün sonunda isterse oynayacağı büyük finale katılırsa, hem kendi için hem de diğer yarışmacılar için risk almış olacak. Şöyle ki, büyük finaldeki soruya doğru cevap verirse, o gün kazandığı ödül miktarı iki katına çıkacak. Yanlış cevap verirse, ana yarışmacının hanesindeki miktar yarı yarıya düşerken, o gün içinde diğer yarışmacılara dağıtmış olduğu bütün ödüller sıfırlanacak. Yarışmacı, ya bilgisine güvenip ödülünü katlayacak ya da hem kendini hem de diğer yarışmacıları riske atmamak için büyük finali oynamayacak.

Son güncelleme: 08:54 - 12.07.2016