Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avatar Atakan evlilik yolunda ilk adımı attı
Avatar Atakan evlilik yolunda ilk adımı attı
Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Survivor 2016'yı birinci olarak bitiren Avatar Atakan, evlilik yolunda ilk adımı attı.
Magazin 16 Ekim 2016 - 11:56

Kickboksçu ve Muay Thai Dünya Şampiyonu Çağan Atakan Arslan’ı Türkiye olarak Survivor 2016 yarışması ile tanıdık. Yarışmada gösterdiği başarılı performans dışında aynı zamanda agresif tavırlarıyla da dikkat çeken Avatar Atakan, geride bıraktığımız akşam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı.

avatar-2

Survivor 2016 şampiyonu olarak adını tüm Türkiye’ye duyuran “Avatar” lakabıyla tanınan milli boksör Çağan Atakan Arslan, Serap Korkmaz ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı. Çifti, aileler ve yakın dostları yalnız bırakmadı.

avatar-atakan-ic-3

Nişan töreninden fotoğraflar davetliler tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Avatar Atakan’ın müstakbel eşi Serap Korkmaz endüstriyel tasarımcılık yapıyor.

avatar-atakan-ic