Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avatar Atakan paylaşımıyla dikkat çekti
Avatar Atakan paylaşımıyla dikkat çekti
Survivor kazananı Avatar Atakan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla zirvenin yalnızlığından bahsetti.
Magazin 15 Kasım 2016 - 07:13

Arkadaşları arasında çektiği bir videoda küfür ettiği gerekçesiyle gündeme gelen Survivor kazananı Avatar Atakan hakkında ortaya atılan iddialar konusunda uzunca bir açıklama yayınlamış ve sonrasında sessiz kalmayı tercih etmişti. Aile arasında yapılan bir nişanla evlilik yolunda adım atan Atakan, sonrasında da eski sevgilisinin yaptığı açıklamalar üzerinden gündeme gelmişti. Görünen o ki Avatar Atakan ardı ardına gelen bu açıklamalardan uzak kalmak istemiş. Türkiye’den uzaklaşmak için İtalya’ya giden Atakan, buradan yaptığı bir paylaşımla adeta şimdiye kadar yaşadığı süreci dile getirmiş, şöhretin ve zaferin getirdiği zorlukları kelimelere dökmüş. İşte Avatar Atakan’ın paylaşımı: “Kazanmak sanıldığı kadar iyi değildir. Eğer hep kazanırsan kimse seninle oynamak istemez. Bazen tüm oyunları uzaktan izlemek lazım. Bazen yenilmek bazen sessiz kalmak lazım… Hep yek…”

atakan-ic
İLGİLİ HABERAvatar Atakan'ın eski sevgilisi Berna Demir, şiddet görmüşAvatar Atakan’ın eski sevgilisi Berna Demir, şiddet görmüş

İLGİLİ HABERAvatar Atakan Türk halkına küfür mü etti?Avatar Atakan Türk halkına küfür mü etti?

İLGİLİ HABERAvatar Atakan evlilik yolunda ilk adımı attıAvatar Atakan evlilik yolunda ilk adımı attı