Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avatar Atakan’ın eski sevgilisi Berna Demir, şiddet görmüş
Avatar Atakan’ın eski sevgilisi Berna Demir, şiddet görmüş
Avatar Atakan'ın eski kız arkadaşı Berna Demir, Renkli Sayfalar programına canlı yayında katıldı, yaptığı açıklamalarla şaşırttı.
Magazin 19 Ekim 2016 - 12:47

Geride bıraktığımız hafta sonu nişanlanan ve evlilik yolunda önemli bir adım atan Avatar Atakan’ın küfür ettiği bir video ortaya çıkmış ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Atakan bu konuyla ilgili sosyal medya hesabından uzunca bir paylaşımda bulundu. Atakan’la ilgili bugün ortaya çıkan yeni bir bilgi ise insanların Survivor birincisine bakış açısını değiştirecek gibi görünüyor. 2014’te Atakan’la birlikte olmaya başladığını söyleyen Atakan’ın eski sevgilisi Berna Demir, kendisinden Survivor yarışması öncesi ayrıldığını söyledikten sonra çok şaşırtıcı detaylar paylaştı. Avatar Atakan’ın bir yarışma öncesi aldığı ilaçların da etkisiyle aşırı sinirlendiği ve sonrasında kendisine yumruk attığını söyledi. Ayrıca Avatar Atakan’ın nişanlısının onun en yakın arkadaşı hatta kardeşim dediği Mert’in sevgilisi olduğunu da açıkladı. Programda ayrıca Avatar Atakan’ın küfür ettiği videonun uzun hali de paylaşıldı:

Magazin 19 Ekim 2016 - 12:47