Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avrupa Yakası’nda düğün
Avrupa Yakası’nda düğün
Aralarında Gülse Birsel, Can Bonomo, Bülent Emrah Parlak, Şahin Irmak, Asena Tuğal ve Ali Sunal’ın da bulunduğu ünlü konuklar kız tarafı ve erkek tarafı olarak gelin ve damatla ayrı ayrı eğlenceli fotoğraflar çektirdi.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 3 Haziran 2016 - 00:36
37

TELEVİZYONLARIN eğlenceli yapımları ‘Avrupa Yakası' ve ‘Güldür Güldür'ün sevilen oyuncuları Derya Karadaş ve Haki Biçici, önceki akşam düzenlenen renkli bir törenle evlendi. İstanbul Maçka Arabesque'te zenneli, dansözlü düğün törenine çiftin aileleri ve yakınlarının yanı sıra rol aldıkları yapımlardan rol arkadaşları olan pek çok ünlü oyuncu katıldı.

34 36

Aralarında Gülse Birsel, Can Bonomo, Bülent Emrah Parlak, Şahin Irmak, Asena Tuğal ve Ali Sunal'ın da bulunduğu ünlü konuklar kız tarafı ve erkek tarafı olarak gelin ve damatla ayrı ayrı eğlenceli fotoğraflar çektirdi.

40

Evleniyorlar mı?

Haklarında ayrılık söylentisi çıkan Barış Arduç ve Gupse Özay düğüne el ele katıldı. Gupse Özay'ın daha önce yaptığı “Beş yıl gelinlik giymem” sözleri hakkında Barış Arduç “Gupse o sözü iş hayatı için demişti. Yoksa her şey kısmet, yakında ne olur bilinmez” diyerek evliliğe yeşil ışık yaktı.

41 39 38