Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aybars’a çifte kutlama
Aybars’a çifte kutlama
‘Kördüğüm’ dizisinde, Ali Nejat’ın (İbrahim Çelikkol) oğlu ‘Kaan’ karakterini canlandıran Aybars Kartal Özson, önceki gün 8. yaşını kutladı. Dizi ekibi ve oyuncu büyükleri de sette, küçük oyuncuya sürpriz yaptı.
Magazin 23 Mayıs 2016 - 15:45

‘Kördüğüm'ün setinde çekimin devam ettiği bir sırada Aybars Kartal Özson, nam-ı diğer Kaan'dan habersiz olarak doğum günü hazırlıkları tamamlandı. Sonrasında, Aybars Kartal Özson, doğum günü kutlamasının yapılacağı alana getirildi. Alkışlar ve ‘İyi ki doğdun Aybars' tezahüratları eşliğinde karşılanan Aybars, bu sürpriz karşısında çok mutlu oldu.

aybars-ic

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Aybars Kartal Özson'un mutluluğu, doğum günü için Şampiyon Beşiktaş pastası hazırlandığını gördüğün de ise ikiye katlandı. Aybars böylelikle hem doğum gününü, hem de çok sevdiği Beşiktaş'ın şampiyonluğunu kutlamış oldu.

aybars-ic-3

Tüm set ekibine ve oyuncu büyüklerine bu güzel sürprizlerinden ötürü teşekkür eden Aybars ardından, dilek tutup, pastasını kesti. Dizinin başrol oyuncularından İbrahim Çelikkol ile Belçim Bilgin'in yanı sıra Tuncer Salman ve yönetmen Gökçen Usta başta olmak üzere, sette bulunan herkes Aybars'ı tebrik etti.