Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aydilge’ye Sarılır mısın?
Aydilge’ye Sarılır mısın?
Pop rock dünyasının en üretken ve başarılı isimlerinden Aydilge, yepyeni teklisi ve video klibiyle ''Gel Sarıl Bana'' diyor!
Magazin 22 Şubat 2016 - 16:09

Gerek çıkardığı single’lar, gerekse Kiralık Aşk, Kiraz Mevsimi gibi fenomen dizilerdeki şarkılarıyla yoğun ilgi gören Aydilge’nin ”Gel Sarıl Bana” adlı yeni teklisi, Dokuz Sekiz etiketiyle dinleyiciyle buluştu. Sözleri Aydilge, bestesi Aydilge ve Volkan Sarubaş’a, düzenlemesi ise Alen Konakoğlu’na ait olan şarkıya Gökhan Palas yönetmenliğinde Autoplato stüdyolarında çekilen ve özel 3D efektlerle desteklenen klipte Aydilge’ye modern dans sanatçısı Can Gökdoğan eşlik etti.

Aydilge Foto: Bülten
Herkes Sarılsın Diye!
Klipte, karşılıklı duvarlar ören tüm insanları, birbirlerini hissetmeye çağırdıklarını anlatan Aydilge, ”Gel Sarıl Bana” şarkısının, kendini yalnız hisseden herkesi iyileştireceğine inanıyor. Tekli ve klip tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yayında….

Son güncelleme: 16:10 - 22.02.2016