Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aydın’dan Kenan Doğulu açıklaması
Aydın’dan Kenan Doğulu açıklaması
Milyonların Kuşum Aydın olarak tanıdığı şarkıcı Aydın telefonla bağlandığı Duymayan Kalmasın programına şaşırtıcı bir açıklamada bulundu.
Magazin 20 Ekim 2016 - 11:13

Doksanlı yıllarda Etiler’de sahne alan ve döneme damga vuran Aydın, o dönemin kapanmasına neden olman ismin Kenan Doğulu olduğunu söyledi. Canlı yayına telefonla bağlanan Aydın, Kenan’ın bunu bilinçli yapmadığının altını çizdikten sonra sözlerini şöyle sürdürdü: “Kenan o zaman için kendisine teklif edilen parayı kabul etmiş ya da kendisi böyle bir meblağ istemiş. Önemli olan bu ücretlerin verilmesinin ardından yaşananlar. Etiler’de o dönem lüks bir mekan açılmıştı ve Kenan Doğulu orada sahneye çıkmaya başlamıştı. O dönemlerde bizim aldığımız ücretin on katına yakın bir fiyatla çalışmaya başladı. Durum böyle olunca da bu ücret, Etiler’de sahne alan isimler arasında hızla yayıldı ve çalışanlar mekan sahiplerinden bu ücretleri talep edince de doksanlı yıllarda o dönemin trafiğini ve piyasasını kötü etkiledi.”

İLGİLİ HABERBeren Saat kocası Kenan Doğulu'nun en sevdiği parçasını açıkladıBeren Saat kocası Kenan Doğulu’nun en sevdiği parçasını açıkladı