Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayla’nın gerçek aşkı
Ayla’nın gerçek aşkı
‘Bağdat’ şarkısıyla büyük bir başarı yakalayan ve adı Beyazıt Öztürk’le aşk dedikodusuna karışan Ayla Çelik, Bebek’te asıl sevgilisi Barbaros Utku ile objektiflere yansıdı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 16 Eylül 2016 - 06:44

‘Bağdat' şarkısıyla büyük bir başarı yakalayan ve adı Beyazıt Öztürk'le aşk dedikodusuna karışan Ayla Çelik, Bebek'te asıl sevgilisi Barbaros Utku ile objektiflere yansıdı.

MATRAŞLARIN DAMADI

Bir dönem adı Beyazıt Öztürk'le aşk dedikodularına karışan Çelik, önceki gün sevgiliyle el ele sahil turuna çıktı. Herkesin merak ettiği genç adam, Matraş Deri'nin sahibi Matraş Ailesi'nin kızları Ayşen Matraş'ın boşandığı eşi Barbaros Utku'ydu.

20

iLiŞKi YENi DEĞiL

‘Bağdat' şarkısıyla büyük çıkış yakalayan Ayla Çelik ile Barbaros Utku'nun ilişkilerinin yeni başlamadığı ortaya çıktı. Çift, geçtiğimiz ramazan ayından önce görüşmeye başlamış, hatta Utku daha önce birlikte çektirdikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşmış.