Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aylin Coşkun Victoria’s Secret tarzı fotoğraflar çektirdi
Aylin Coşkun Victoria’s Secret tarzı fotoğraflar çektirdi
Şubat ayında yeni single’ı ‘’Saftirik’’ piyasaya sürecek olan Aylin Coşkun, albümünün kapak çekimleri için objektif karşısına geçti.
Magazin 28 Ocak 2016 - 10:28

Türkiye'nin önde gelen fotoğraf sanatçılarından Zeynel Abidin tarafından gerçekleştirilen çekimlerde, daha önce Victoria's Secret meleklerinin vazgeçilmezi olan bornozlar tercih edildi.

Foto: Bülten

Kapak çekimlerinde kullanılan bornozlar Aylin Coşkun'un yakın arkadaşı Hande Yener tarafından Paris'ten getirtildi. Üzerinde 500 adet Swarovski taş barındıran özel tasarım uyku gözlüğü Gülşah Saraçoğlu tarafından özel olarak hazırlandı. Konseptine Türk popunun kraliçesi Hande Yener’in karar verdiği çekimler yaklaşık 7 saat sürerken, Aylin Coşkun yeni albümünün kapağı için yaramaz parti kızı kimliğine büründü.

Foto: Bülten

ŞARKI PİYASAYA ÇIKMADAN TREND TOPİC OLDU

Klip yönetmenliğini Hande Yener'in yaptığı ‘'Saftirik'' 2016 yılının en çok merak edilen çalışmaları arasında yerini alırken, şarkı henüz piyasaya çıkmadan sosyal medyada üç kez üst üste trend topic olmayı başardı.

Foto: Bülten

Öte yandan hemen her gün birlikte zaman geçiren ve yakın arkadaşlıklarını her fırsatta ilan eden ikili, albüm sonrasında birlikte bazı ticari girişimler yapma kararı da aldılar.