Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aylin Kontante babasının videosunu paylaştı, bıçaklı video damat Alper Kul’a gönderme olarak yorumlandı
Aylin Kontante babasının videosunu paylaştı, bıçaklı video damat Alper Kul’a gönderme olarak yorumlandı
Güldür Güldür adlı programda eşi Alper Kul'la birlikte oynayan Aylin Kontante, hesabından paylaştığı videoyla tartışma yarattı.
Magazin 17 Kasım 2016 - 11:30

Aralarındaki uyumla dikkatleri üzerine çeken Aylin Kontante ve Alper Kul sahne üzerinde başarılı bir uyum sergilerken özel hayatlarında da örnek bir çift olarak gösteriliyor. Bundan üç yıl önce baba olan Alper Kul’un eşi Aylin Kontante sosyal medya hesabından babasının bir videosunu paylaştı.

Genç kadının paylaştığı videoda babası, elinde bıçakla taze fasulye ayıklarken görülüyor ve damadına seslenerek “Bak Alper bak” diyor.

aylin-ic-2

İlk olarak annesinin gönderdiği bir kap taze fasulye görüntüsünü paylaşan Aylin, sonrasında paylaştığı babasının videosuna “Anlaşıldı niye yolladığı fasulyeyi babama soydurmuş, onunla övünüyor” notunu düşmüş. Aylin’in paylaştığı bu komik videoya gelen yorumlarsa kayınpederin damada bir göndermesi olarak değerlendirilmiş ve “Burada Alper’e bir mesaj var anladığım” şeklinde mesajlar almış.

Son güncelleme: 12:15 - 17.11.2016