Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayşe Hatun Önal Bebek turunda görüntülendi
Ayşe Hatun Önal Bebek turunda görüntülendi
Şarkıcı Ayşe Hatun Önal, Bebek’te güzel havanın tadını çıkardı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 2 Mart 2016 - 07:32

Güneşin sıcak yüzünü göstermesini fırsat bilen Ayşe Hatun Önal kendisini Bebek sahiline attı. Gezintisi sırasında magazin muhabirleri tarafından görüntülenen Ayşe Hatun Önal sorulara yanıt vermek üzereyken yanına gelen bisikletli bir kadını fark etti.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK
Kısa bir süre şaşkınlık yaşayan Ayşe Hatun Önal kadının hayranı çıkması ve kendisini çok beğendiğini söylemesi üzerine hem rahatladı hem de mutlu oldu. Önal, sonrasında işiyle alakalı sorulan sorulara yanıt verdi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK
Önal, ‘ Şeytan Tüyü’ adlı filmin müziğini yaptığını, filmin mart ayında vizyona girdiğini ve kendisinin de konuk oyuncu olduğunu anlattı. Oyunculuğa ise sıcak bakmadığını, o kadar vakit harcanan bir iş yapmak istemediğini söyledi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Son olarak aşk sorusu sorulunca keyfi kaçtı. Adının aşk dedikodusuna karıştığı İş adamı Alican Ulusoy soruldu. Önal, ”Hayatımda kimse yok” dedi ve aceleyle röportajı kesip ayrıldı.

Son güncelleme: 07:35 - 02.03.2016