Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayşegül Aldinç spikerlik yerine müziği seçmiş
Ayşegül Aldinç spikerlik yerine müziği seçmiş
‘Enbeğenilen’ adlı programın konuğu olan Ayşegül Aldinç’ten kariyeriyle ilgili açıklama.
Magazin 23 Mart 2016 - 08:35

TRT Fm'de Pazartesi günleri 21:00-23:00 saatleri arasında Behzat Gerçeker ve Samsun Demir'in sunumuyla yayınlanan “Enbeğenilen “isimli programa bu hafta Ayşegül Aldinç konuk oldu. Eski ve yeni sevilen şarkılarını seslendiren Aldinç, programa gelirken mahallenin kedisi Sibel ‘in aniden önüne çıkması ile ona basmamak için yüz üstü yere düştüğünü anlattı “yüzüm berelendi, dizlerim ve parmağım yaralandı” dedi.

Foto: Bülten

SPİKER OLMADIM EUROVISION'A GİTTİM

Ayşegül Aldinç, dinlemek için pop müziği tercih etmediğini, klasik caz, pop caz , sevdiğini söyledi. Aldinç programda ilginç bir de itirafta da bulundu ve ” yıllar önce TRT stüdyolarında spikerlik sınavına girdim, eğitim gördüm ve kazandım. Aynı sıralarda Eurovision’u da kazanınca ilgililerin “sen belli ki spikerlik yerine şarkıcılığı tercih edeceksin başka arkadaşının hakkını yeme” dediler. Ve elediler. Sonrasında 1981 yılında Eurovision’da temsil ettim” dedi.