Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayumi Takano Ankara’da meydana gelen yol çökmesi hakkında paylaşım yaptı
Ayumi Takano Ankara’da meydana gelen yol çökmesi hakkında paylaşım yaptı
Ankara'da bir sokak ortasında açılan üç metrelik çukura Japon oyuncudan ilginç yorum.
Magazin 6 Mayıs 2016 - 15:33

Ankara’da ODTÜ’nün 100. Yıl Kapısı’na yaklaşık 500 metre mesafede sabaha karşı yol çöktü, park halindeki bir otomobil yaklaşık 3 metrelik çukura düştü. Otomobilin düşmesinin ardından saatler sonra, ekiplerin çalışması sırasında belediyeye ait bir iş makinası aynı çukura düştü.

ayumi-ic-3

OTOMOBİL PARK HALİNDEYDİ

Çiğdem Mahallesi 1588. Sokak'ta bulunan Ortadoğu Konutları'nın önünde saat 05.30 sıralarında su borusunun patlaması nedeniyle yol çöktü. Yolda oluşan çukura park halindeki bir otomobil düştü.

ayumi-ic

Bu haber pek çok insanın gözünden kaçarken, Türkiye’de yaşayan Japon oyuncu Ayumi Takano attığı tweetle böylesi bir olayın ne kadar dehşet verici olduğunun altını çizdi.

ayumi-ic-2

Ülkemizdeki garipliklere bir Japon gözüyle bakan Takano, katıldığı bir programda ülkemizde yaşanan su ve elektrik kesintilerine değinmiş, “Japonya’da böyle uzun kesintiler olduğu zaman halk bilgilendirilir” demişti. İşte Ayumi Takano’nun Ankara’daki çukurla ilgili attığı o tweet: “Depremde bile araba yutacak kadar delik açılmaz, film gibi”