Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babam ve Ailesi 5. Bölüm fragmanı: Nilgün Suzan’ın hain planını öğreniyor!
Babam ve Ailesi 5. Bölüm fragmanı: Nilgün Suzan’ın hain planını öğreniyor!
Babam Ve Ailesi yeni bölümde dram dolu sahnelerle devam ediyor. Suzan'ın hain planına tepki olarak Suzan'ı tehdit eden Nilgün Suzan'ı durdurabilecek mi? Babam ve Ailesi dizisinin yeni bölümünde neler olacak?
Magazin 17 Ekim 2016 - 15:07

Babam ve Ailesi yeni sezonda izleyiciyle buluşan dizilerden. Çarpıcı ve dram dolu senaryosuyla ilgi çeken dizide 5. bölümde ne gelişmeler yaşanacak? Hasret’in kaçırılmasıyla karışan olaylar çözülebilecek mi? Hasret’in kaçırılması sebebiyle dayısına tepki gösteren Kadir, dayısının boğazına yapışıyor. Suzan’ın ameliyat zamanı kurduğu plan tüm hainliğiyle işleri karıştıyor. İşte Babam ve Ailesi dizisinin yeni bölüm fragmanı…

BABAM VE AİLESİ 5. BÖLÜM AYRINTILARI

Nilgün, Kemal'in evlilik teklifini kabul eder. Kemal, Nilgün ve çocuklarını alıp İstanbul'a döner. Hasret'i kaçırtanın dayısı Fadıl olduğunu öğrenen Kadir, Fadıl'ın kendileri ile birlikte İstanbul'a gelmesine izin vermez. Suzan'ın, ameliyat sırasında oğlunu öldürtmeye çalıştığını öğrenen Nilgün, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bunu kendisinden saklayan Kemal'le kavga eder. Sinirleri alt üst olan Suzan, Kemal'in evlenecek olmasının suçunu Mert'e yükler. Bu suçlamanın yükünü kaldıramayan Mert, Kadir'le buluşarak bu işi kökten çözmeye karar verir!