Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babam ve Ailesi 6. bölümde neler olacak? Babam ve Ailesi’nde Mert sinir küpüne dönüyor!
Babam ve Ailesi 6. bölümde neler olacak? Babam ve Ailesi’nde Mert sinir küpüne dönüyor!
Babam ve Ailesi heyecan dolu yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlara gelecek. Yeni bölümde Mert sinirlerine hakim olabilecek mi? Suzan Nilgün'ün sözleri karşısında neler yapacak?
Magazin 19 Ekim 2016 - 10:26

Babam ve Ailesi 6. Bölüm Fragmanı yayında! Mert, aklındaki kötü planı gerçekleşiteceği sırada Kemal onu ikna etmeye çalışıyor. Mert yine de planını gerçekleştirecek mi? Nilgün’ün sözleriyle şoke olan Suzan sinirlerine hakim olamıyor. Nilgün’ün evlenme kararı karşısında Suzan ne yapacak?

Babam ve Ailesi, pazartesi akşamı saat 20.00’de izleyici karşısında olacak.

BABAM VE AİLESİ 5. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Babam ve Ailesi 5. Bölüm’de; Mert, Kadir ile konuşarak her şeyi çözümlemeyi planlıyor.
Nilgün, Kemal'in evlilik teklifini kabul eder. Kemal, Nilgün ve çocuklarını alıp İstanbul'a döner.

Hasret'i kaçırtanın dayısı Fadıl olduğunu öğrenen Kadir, Fadıl'ın kendileri ile birlikte İstanbul'a gelmesine izin vermez.Suzan'ın, ameliyat sırasında oğlunu öldürtmeye çalıştığını öğrenen Nilgün, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bunu kendisinden saklayan Kemal'le kavga eder. Sinirleri alt üst olan Suzan, Kemal'in evlenecek olmasının suçunu Mert'e yükler. Bu suçlamanın yükünü kaldıramayan Mert, Kadir'le buluşarak bu işi kökten çözmeye karar verir.