Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babam ve Ailesi yakında Kanal D’de – Konusu ve oyuncuları
Babam ve Ailesi yakında Kanal D’de – Konusu ve oyuncuları
Kanal D'de Bülent İnal, Ayça Bingöl ve Ceyda Düvenci’nin’nin başrollerini paylaştığı Babam ve Ailesi adlı yeni bir dizi başlıyor.
Magazin 26 Ağustos 2016 - 15:26

İddialı yapımlarıyla ekranlara damga vuran Kanal D, yeni dizisi Babam ve Ailesi ile yeni sezona hızlı bir giriş yapmayı planlıyor. Kadrosunda Bülent İnal, Ayça Bingöl ve Ceyda Düvenci gibi ünlü isimleri bulunduran Babam ve Ailesi yakında Kanal D’de başlıyor.

 

KONUSU

Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul'da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi'nin oğlu Mert'in başından geçen bir olay ile Adana'da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana'da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

OYUNCULARI

Ayça Bingöl (Nilgün), Bülent İnal (Kemal), Ceyda Düvenci (Suzan), Sercan Badur (Mert), Erdem Akakçe (Fadıl), Emel Göksu (Macide), Caner Şahin (Kadir), Eva Dedova (Ece), Sera Kutlubey (Hasret), Can Albayrak (İbo) , Zeynep Doğa Doğuşlu (Çiçek),Hakan Altuntaş (Rıza), Sezin Bozacı (Emine), Ecem Simge Yurdatapan (Yelda), İlker Özer (Kerim), Kubilay Karslıoğlu (Ahmet), Fulya Ünvan (Filiz), Emre Başer (Dr.Orhan), Tuna Kırlı (Spor Hocası), Taygun Sungar (Caner)

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.