Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babam ve Ailesi yeni bölümde neler olacak? Babam ve Ailesi 7. bölüm ayrıntıları
Babam ve Ailesi yeni bölümde neler olacak? Babam ve Ailesi 7. bölüm ayrıntıları
Pazartesi akşamlarının sevilen dram dizisi Babam ve Ailesi'nde bu akşam yeni bölüm ekranlara gelecek. Kemal İpekçi ile Nilgün'ün tartışması büyüyor, yeni bölümde neler olacak sorusu diziseverlerin aklını kurcalıyor. İşte Babam ve Ailesi dizisinin yeni bölümüyle ilgili merak edilenler...
Magazin 31 Ekim 2016 - 14:05

Nilgün ve Kemal’i, evlenme sürecinde zor günler bekliyor, Babam ve Ailesi’nin yeni bölümünde neler olacak sorusu dizi izleyicilerini heyecanlandırıyor. Bazı sahnelerde dram dolu anlar yaşatan, bazı sahnelerde heyecanlandıran dizi Babam ve Ailesi 7. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Babam ve Ailesinin son bölümünde neler olacak? Suzan, Kemal’in elinden şirketi alma planında başarılı olabilecek mi?

BABAM VE AİLESİ 7. BÖLÜM FRAGMANI

BABAM VE AİLESİ 7. BÖLÜM AYRINTILARI

Kadir'in nikah öncesi evlilik sözleşmesi üzerinden Kemal'le yaptığı büyük tartışma Nilgün için bardağı taşıran son damla olur. İstanbul'da huzurlu bir aile kuramayacağına inanan Nilgün nikahı terk edip Adana'ya dönme kararı alır. Kemal evlilik sözleşmesi konusunda Fadıl'ı suçlar ve onu kovar. Yaşananlardan kendini sorumlu tutan Kadir, babasından özür dileyerek onunla ortak bir plan yapar. Çocuklarıyla beraber hareket eden Kemal, ertesi gün Nilgün'ü kaçırıp sürpriz bir şekilde evlenir onunla. Aileden kovulan Fadıl son çare olarak Suzan'la işbirliği içine girip onun Nilgün'e karşı hazırladığı hain planların maşası haline gelir.