Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babamı unutturmayacağız
Babamı unutturmayacağız
Türk sinemasının 102’nci yaşının kutlandığı etkinlikler kapsamında Leyla Gencer Kültür ve Sanat Merkezi’nde Tarık Akan anıldı.
Magazin 16 Kasım 2016 - 00:50

Türk sinemasının 102'nci yaşının kutlandığı etkinlikler kapsamında Leyla Gencer Kültür ve Sanat Merkezi'nde Tarık Akan anıldı. Bakırköy Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikte Akan'ın çocukları da hazır bulundu.

4

Sanatçının çocukları Özlem, Barış Zeki ve Yaşar Özgür Üregül geceyi düzenleyenlere teşekkür ettiler ve “Babamızın eşyaları olduğu gibi duruyor. Biz var olduğumuz sürece babamız da hep yaşayacak” dediler.

23 17 30

Emektarlar ödüllendirildi

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Sinema ve Audiovisuel Vakfı, Kültür Kenti Vakfı ve Beyoğlu Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen törende sinema emekçileri ödüllendirildi.  Beyoğlu'ndaki Emek Sineması'nda düzenlenen gecede, yönetmen Muzaffer Hiçdurmaz, ışık şefi Süleyman Çekiç, sanat yönetmeni Kadriye Deniz Özen gibi pek çok isim ödül aldı. Gecede Selda Alkor, Yusuf Sezgin, Osman Sınav gibi Yeşilçam'a 30 ila 50 yıldan fazla hizmet etmiş isimlere ödülleri takdim edildi.

31