Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bahar şenliğinde Hababam sürprizi
Bahar şenliğinde Hababam sürprizi
Özel bir okulun düzenlediği bahar şenliğine onur konuğu olarak katılan Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i Ahmet Arıman ile Bacaksız'ı Tuncay Akça çocuklarla keyifli vakit geçirdi.
Magazin 10 Haziran 2016 - 09:07

Öğrenciler, 8-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen şenlik boyunca, spor yaparak ve sosyal aktivitelerde bulunarak eğitim-öğretim yılının stresini atmaya çalıştı. Şenliğin ikinci gününde Hababam Sınıfı sürprizi yaşandı.

hababam-ic

Tüm zamanların en çok sevilen Türk filmi olarak kabul edilen Hababam Sınıfı’nın Hayta İsmail’i Ahmet Arıman ile Bacaksız’ı Tuncay Akça, şenliğin onur konukları olarak sahneye çıkıp, filmle ilgili anılarını anlattı.

hababam-ic-3

Ahmet Arıman ve Tuncay Akça, daha sonra Orkestranbul’un müzikleri ile Hababam Sınıfı şarkılarını seslendiren İSTEK Barış Korosu’na eşlik etti. Koronun verdiği mini konserin ardından etkinliğe katılanlar, ‘Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı’ filmini izledi. DHA

hababam-ic-4