Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Balayı yok iş var
Balayı yok iş var
Yakışıklı oyuncu Berk Oktay önceki akşam İstanbul’da Merve Şarapçıoğlu’yla evlendi. Çiftin düğününe birçok sanatçı dostu da katıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 23 Ağustos 2016 - 06:28

Yakışıklı oyuncu Berk Oktay önceki akşam İstanbul'da Merve Şarapçıoğlu'yla evlendi. Çiftin düğününe birçok sanatçı dostu da katıldı.

17

BALTALİMANI Portaxe'da kıyılan nikah sırasında Berk Oktay'ın mutluluğu görülmeye değerdi. Oktay, nikah sonrası gazetecilere, “Bugünü çok istedim ve çok mutluyum, o yüzden nikah masasında haykırdım” dedi. Şu an için balayı düşünmeyen çift “Önce iş… Balayına istediğimiz zaman çıkarız” dedi.

14

Nişanlısına imalı mesaj verdi

Düğüne nişanlısı Murat Binici'yle birlikte katılan şarkıcı Merve Özbey, “Darısı başımıza. Ben de çok istiyorum. Umarım mesajımı Murat Bey almıştır” diyerek nişanlısını güldürdü.

15

Ben de evlenmek istiyorum

Sevgilisi Rüveyda Öksüz'le birlikte düğüne gelen Gökhan Keser, “Rüveyda da ben de evlenmeyi çok istiyoruz. Bakalım, kısmet…” dedi.

12
Son güncelleme: 06:29 - 23.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.