Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Balet sevgiliyle el ele
Balet sevgiliyle el ele
‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde oynadığı ‘Dominant Teyze’ karakteriyle tanınan Zeyno Günenç, aşk yaşadığı konuşulan İsviçreli balet Gilles Kanert’le el ele objektifimize yansıdı.
Emre ÇEVİK
Magazin 25 Kasım 2016 - 06:05

‘Çocuklar Duymasın' dizisinde oynadığı ‘Dominant Teyze' karakteriyle tanınan Zeyno Günenç, aşk yaşadığı konuşulan İsviçreli balet Gilles Kanert'le el ele objektifimize yansıdı.

KOŞAR ADIM KAÇTILAR

Okan Bayülgen'in eski eşi Zeyno Günenç, kalbinin kapılarını eski balet Gilles Kanert'a açtı. Önceki gece Taksim 21 adlı kebapçıda gece yarısına kadar yemek yiyen çift, mekan çıkışı el ele objektifimize yakalandı. Patlayan flaşlar yüzünden panikleyen ikili, ellerini bırakıp koşar adım birbirlerinden uzaklaştılar.

Gilles Kanert, “Evli olduğunuz konuşuluyor, evli misiniz?” sorumuza, Türkçe “Sizi anlamıyorum” yanıtını verdi.

EVLi BiRiYLE OLMAM

Günenç, “Gilles Bey'le aşk yaşadığınız doğru mu?” sorumuza “Evet doğru” yanıtını verdi. Sevgilisinin 7 yıllık bir eşi olduğu ve eşinin tüp bebek tedavisi gördüğü haberleriyle ilgi olarak da konuşan 49 yaşındaki oyuncu, “Öyle bir şey yok. Ben evli biriyle birliktelik yaşamam” yanıtını verdi.