Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Banu Alkan, Altın Kelebek törenlerine damga vuran protestoyla ilgili konuştu
Banu Alkan, Altın Kelebek törenlerine damga vuran protestoyla ilgili konuştu
Duymayan Kalmasın programına katılan Banu Alkan, Altın Kelebek Ödül Töreni'nde yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu.
Magazin 14 Kasım 2016 - 10:49

Geceye katıldığını açıklayan Banu Alkan, kırmızı halıdan geçtiğini ve gecede Erol Köse’nin yanında oturacağını söyleyerek sözlerine başladı. Ödül töreni sahnesinde yaşananları bir talihsizlik olarak değerlendirerek, “Yaşananlardan dolayı özür diliyorum” diyen Alkan, sahnede yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken kişinin 12-13 yıldır birlikte çalıştığı ve adeta ailesinden biri gibi gördüğü Erkan isminde bir bey olduğunu açıkladı. Kendisine menajerlik ve asistanlık yaptığını söylediği kişiden bir an için ayrı kaldığını açıklayan Alkan, “Ben gecenin yapıldığı tören salonuna girmek üzere hazırlanırken sahnede bu tarz bir durum yaşandı başta da dediğim gibi böyle bir şey yaşandığı için üzüldüm ancak bana bununla ilgili yakışıksız eleştiriler de hoşuma gitmedi. Banu Alkan olarak bu tarz reklamlara ihtiyaç duymam. Ben sanatımla var olan bir ismim ve yine konuşulmak istiyorsam da sanatımla ilgili açıklamalarla gündeme gelirim. Siyasi açıklamalar yapabilirim mesela Donald Trump üzerinden bir açıklama yaparak kendimden bahsettirebilirdim.”

İLGİLİ HABERAltın Kelebek Ödülleri töreninde Banu Alkan kriziAltın Kelebek Ödülleri töreninde Banu Alkan krizi

Seren Serengil’in Trump’la ilgili yaşadıklarını anlatmasını istemesi üzerine Banu Alkan, Miami’de bundan 20 yıl önce yaşadığı bir anısını anlattı. Alkan şunları söyledi: “Bir davet için Miami’deydim. Konukladığım otelin bahçesindeki çimenler de gerçekten çok güzel görünüyordu. Ancak bir gün bu çimenlerin üzerine çadırlar kurulduğunu gördüm. Buna çok sinirlendim ve bunun nedenini sordum, görevliler New York’dan bir iş adamı geleceğini söyledi ve hazırlıkların da onun adına yapıldığını söylediler.

Geceye katıldığımda etkinliğin Donald Trump için yapıldığını gördüm, yanına gittim ve çimenlerle ilgili şikayetimi söyledim. Sizin yüzünüzden çimenler mahvoldu dedim. Beni tepeden tırnağa süzdü ve “Küçük Hanım o çimler blok bloktur ve bozulanları kaldırıp yerine yenilerini koyabilirsiniz, onlar hazır çim” şeklinde bir açıklaması oldu. Tabi yıllar önce o zaman hazır çimin ne olduğunu bilmiyoruz, ben de yetişmesi uzun zaman alacağı için adama kızmıştım.

İLGİLİ HABERDiriliş Ertuğrul'un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!Diriliş Ertuğrul’un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!

İLGİLİ HABERCüneyt Arkın'dan alkışlanan konuşma!Cüneyt Arkın’dan alkışlanan konuşma!

İLGİLİ HABERArto, Hande Yener'in kıyafetini diline doladıArto, Hande Yener’in kıyafetini diline doladı

Son güncelleme: 12:58 - 14.11.2016