Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Banu Alkan, Donald Trump’ı azarlamış
Banu Alkan, Donald Trump’ı azarlamış
Geride bıraktığımız günlerde düzenlenen Altın Kelebek ödüllerinde yapılan protesto ile yeniden gündeme gelen Banu Alkan, Amerika'nın yeni başkanı Donald Trump'la ilgili bir anısını paylaştı.
Magazin 16 Kasım 2016 - 08:59

Protesto sonrası ‘Duymayan Kalmasın’ programına katılan Banu Alkan, burada 20 yıl önce Donald Trump’la ilgili yaşadığı bir anısını anlattı. Alkan şunları söyledi: “Bir davet için Miami’deydim. Konukladığım otelin bahçesindeki çimenler de gerçekten çok güzel görünüyordu. Ancak bir gün bu çimenlerin üzerine çadırlar kurulduğunu gördüm. Buna çok sinirlendim ve bunun nedenini sordum, görevliler New York’dan bir iş adamı geleceğini söyledi ve hazırlıkların da onun adına yapıldığını söylediler.

ÇİMENLERİ MAHVETTİ

Geceye katıldığımda etkinliğin Donald Trump için yapıldığını gördüm, yanına gittim ve çimenlerle ilgili şikayetimi söyledim. Onu adeta azarlarcasına, “Sizin yüzünüzden çimenler mahvoldu” dedim. Beni tepeden tırnağa süzdü ve “Küçük Hanım o çimler blok bloktur ve bozulanları kaldırıp yerine yenilerini koyabilirsiniz, onlar hazır çim” şeklinde bir açıklaması oldu. Tabi yıllar önce o zaman hazır çimin ne olduğunu bilmiyoruz, ben de yetişmesi uzun zaman alacağı için adama kızmıştım.

İLGİLİ HABERAltın Kelebek Ödülleri töreninde Banu Alkan kriziAltın Kelebek Ödülleri töreninde Banu Alkan krizi

Son güncelleme: 09:01 - 16.11.2016