Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Banu Zorlu mankenleri kızdıracak
Banu Zorlu mankenleri kızdıracak
Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Banu Zorlu, mankenleri kızdıracak açıklamalarda bulundu.
Emre ÇEVİK
Magazin 4 Şubat 2016 - 08:43

Geçtiğimiz günlerde bir markanın defilesi için podyuma çıkan Banu Zorlu, “Mankenlik, şarkıcılık ve oyunculuktan daha kolaymış. Belli standart ölçülerinde olan herkes mankenlik yapabilir’ diye konuştu.

Foto: Emre Çevik

Zorlu, gazetecilerin “Mankenleri kızdıracaksınız” sözlerine ise “Kızarlarsa kızsınlar’ diye cevap verdi. Yoğun iş temposu nedeniyle kilo verdiğini belirten Banu Zorlu, “Haftanın 3-4 günü sahne çalışması oluyor. Bir gün ara verip ertesi gün yine konserler veriyorum. Bu yüzden bir hayli kilo verdim’ dedi.

ALBÜM ÖNCESİ AMERİKA TATİLİ

Albüm hazırlığında olduğunu belirten Banu Zorlu, “10 parmağımda 10 marifet. Mankenlik, oyunculuk, şarkıcılık hepsini yapıyorum” dedi.

Foto: Emre Çevik

Zorlu, Nisan ayında çıkaracağı albüm öncesinde Amerika’ya giderek kısa bir tatil yapacağını da sözlerine ekledi. Albüm ve konserlerin yanı sıra sinema filmiyle de beyaz perde de olacağını belirten Banu Zorlu, “Playboy'la evlenen genç bir kızın dramını anlatan bir filmde rol alacağım” diye konuştu.